Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nagy terepjáróval közlekede...

Ha nagy terepjáróval közlekedek, a többi autós meghúzza majd magát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem fognak befékezgetni előttem, meg előzgetni mint a mérgezett egér, és majd kicsit vigyázni fognak a kocsijukra, hogy ne jöjjenek nekem, mert az Ővé jobban össze törik?
2010. dec. 20. 20:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Te kajak retardált vagy... Amúgy se előzgetnének, ha tudnál vezetni. De NEM TUDSZ!!!
2010. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 gyuribacsika ***** válasza:
Hát nem tudom igazából.De ez olyan mint aki nyáron harley davidsonnal száguld lesz egyfajta tekintélyed az úton.De persze terepjáróból is sokféle van.
2010. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Nem, főleg a suzukisokat nem érdekli a nagy autó. "egy terepjárós"
2010. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha így akarsz többnek látszani másoknál, akkor rossz nyomon jársz. Ja és jobb ha tudod, akármekkora autód van, ha hátulról belemész valakibe, aki fékezett (és nem ott vágott be eléd), akkor egyértelműen te leszel a hibás, mert nem tartottál követési távolságot. Lehet, hogy a másik autó törik jobban, de a tiedben nagyobb lehet a kár. FŐleg, ha utána még a biztosítási díjad is megnő.
2010. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Te kajak retardált vagy... Amúgy se előzgetnének, ha tudnál vezetni. De NEM TUDSZ!!!"

Persze, mivel nincs jogsim, se autóm.

Azért kérdezem, mert ismerősöm mondta, hogy sokszor megy gyorsan, és nem akarja beengedni az autósokat maga elé, mert soet, de mindenki bevág elé, Ő meg lassíthat le.

Azt mondta, ha nagy terepjárója lenne, akkor már lenne a helyzet, mert észre vette, hogy azok elő senki nem furja be magát, mert azoknak nem számít, hogy a rács meghajlik-e vagy sem...

2010. dec. 20. 20:34
 6/26 Kokas Lajos ***** válasza:
Lesznek olyanok a kik a garázsból sem állnak ki. természetesen fokozhatod a hatást, ha veszel, valami nagy trakkot, vagy egy páncélozott gumikerekű harcjárművet. Igazad van, tanulják meg a nyúl bélák (direkt kisbetűvel!), hogy milyen az amikor egy igazi Trafic Man közlekedik az utakon!!!!!
2010. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Engem biztos nem érdekelnél, ha meg sziv... akkor meg rá fékezek azt slusz, te fizetsz.
2010. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd tanuljon meg autót vezetni, és ne másokban keresse a hibát. Az ilyeneknek nem is volna szabad terepjárót vezetniük, mert a csekély vezetési tudás az önkritika hiányával és az agresszióval párosíva katasztrofális eredményeket okozhat.
2010. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, ha nagy terepjárója lenne, akkor már lenne a helyzet, mert észre vette, hogy azok elő senki nem furja be magát, mert azoknak nem számít, hogy a rács meghajlik-e vagy sem..."


Gartulálok, ezért ilyen kiváló a közlekeési morál Magyarországon. Mintha legalábbis valami roncsderbi lenne... Röhej...

2010. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
vegyél Ifát.
2010. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!