Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó ötlet, ha a...

Szerintetek jó ötlet, ha a haverokkal veszünk egy ladát hülyülés céljából? (nincs jogsink) 16/f

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 22:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A rendőr földúton, mezőn is megbüntethet. Csak saját udvarban, saját telken csinálhatsz azt, amit akarsz.

Nekem is voltak ilyen álmaim, ilyen szempontből irigyeltem azokat akik falun nőttek fel és volt Ladájuk. De fel lehet nőni nélküle is :) Egy lepukkant Lada árából vehetsz egy profi pc-kormányt, az alapokat meg tudod tanulni vele, és veszély nélkül feszegetheted a határaidat. Mondom én ezt úgy, hogy a jogsi megszerzése után 4 évvel vettem ilyen kormányt, és nem bántam meg. :)

2010. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi fatökű p*cs... Ha nem megy ki az útra, miért ne vezethetne?
2010. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
És Te honnan veszed, Te másik fatökű p.csa, hogy nem mennek ki az útra? Hiába intelligens a kérdező ilyen szempontból (mert annak látszik a kommentjei alapján), de elég egy jókedvű társaság, egy-két sör, egy "próbáljuk már ki az aszfalton is" felkiáltás, és máris kint vannak. Vagy te télleg elhiszed, hogy a kertek alatt fognak vele ballagni 20 km/h sebességgel?
2010. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi balf*szt, mintha a 86 éves nagymutert hallanám!!!! Simán vegyetek, mezőn sok baj nem történhet nincs villanyoszlop, gyalogosok stb..
2010. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
"Mennyi fatökű p*cs... Ha nem megy ki az útra, miért ne vezethetne?" - azért mert NEM TUD!!!
2010. dec. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
És egy kib@szott mezőn kinek okozhatna kárt?
2010. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:38


Jól mondja, gondold meg, kedves kérdező.

Ha ezt a "hülyülést" csak és kizárólag a mezőn tudjátok tartani, akkor elmegy... Viszont ha netán betonútra tévednél vele, tudd, hogy embereket veszélyeztetsz vele.


Ha lenne jogsid, akkor sem szabadna közúton "hülyülni".


És nyilván van némi kockázat, hogy elkap a rendőr, de ne ez tartson vissza, hanem a józan eszed!

2010. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"(szerencsére még nem volt belőle bajuk)"


Hát nagy szerencse tényleg....

2010. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Valahogy a mezőig is el kell jutni! De szerintem inkább legyen jogsid! Ok a pampákon max magatokba tehettek kárt, és ez benne van a hülyülésbe a ki a bátrabb és menőbb címszó alatt! Namármost az is magával hoz némi büntetést ha ott valamelyik haver megsérül! Magánterület se kivétel ilyenkor!
2010. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Maradj, inkább a tanulásnál.. 1-2 év és lehet jogsid.. Addig bírd ki. Ne legyen majd belőled boyracer hülye gyerek...

Előre is köszönöm!

2010. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!