Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megfagyott a szélvédőmosóm,...

Megfagyott a szélvédőmosóm, nem spricceli az autó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
-20 as fagyállós volt benne, fűtött helyre nem tudom tenni. Peugeot 207
2010. dec. 19. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha -20as volt benne, tuti hogy nem az fagyott bele, annyira hideg azért nem volt.

Keresd meg a fúvókáit, ahol kinyomja a folyadékot az ablakra, valószínűleg oda ment egy kis víz be, és az fagyott bele. Fújj oda egy kis jégoldó spray-t. Kicsit várj, és nyomd rá az ablakmosót.

2010. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos a hátsót nem találom. hó borította egy ideig, lehet, tényleg az fagyott bele. tudja valaki, 207-es peugeoton hol a hátsó szélvédőmosó nyílás?
2010. dec. 19. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:

De, sajnos volt olyan hideg... Arról nem is beszélve, hogy az az ablakmosó sem ott dermed ahol papíron kéne, ilyen előfordulhat.


Érdemes lenne meleg helyre állni vele amíg kiolvad, bár szerintem ez a nap folyamán kiolvad magától is. Aztán vagy tegyél bele -20 fok alattit vagy nyomd ki teljesen, akkor legalább nem nyomja szét az ablakmosó tartályát a jég ha eddig nem tette.

2010. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságképp kérdezem, hogy hol volt -20 fok alatt a hőmérséklet mostanában? És mikor?
2010. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jégoldó spray és gombostű: )
2010. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a bolti -20 fokos kb -5 ben amikor megyek 30km/h val ráfagyott a szélvédérő, szal ennyit a -20 fokos szélvédő mosoról, mondjuk álló helyzetbe nem az fagyott bele hanem sima víz, jégoldó spray feloldja.
2011. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!