Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki eko segédmotorom van...

Suzuki eko segédmotorom van és szeretném a netröl letölteni a karbantartási kézikönyvét ezt hol tölthetem le?

Figyelt kérdés
AKI TUDJA HOGY KELL BEINDÍTANI AZ IRJA MEG PLS!!!
2010. dec. 16. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bazz... Betekerni esetleg?
2010. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD próbáltam szét akarom szedni hogy megnézzem mi baja ezért kell a karbantartási kézikönyv
2010. dec. 20. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Mielőbb add el amint tudod,mert egy igazi nagy hulladék az egész ! Nekünk is volt legalább 10évvel ezelőtt és miután kiderült milyen alkatrész ellátottsági hiány van ennél a típusnál,azonnal el is adtuk. Tűgörgős alkatrészekért a fél országot felhívta anyám mire egy veterán motorszerelőnél ráakadtunk az ország másik felén.

Ettől a típustól még egy Simson is jobb,mert ahhoz a mai napig kapsz szinte mindent. Nem leugatni akarom ezt a félig Japán,félig Indiai valamit de sajna volt belőle részünk.

2010. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kerékpárként használva ha tekerős a bal oldali fékkar alatt van a kuplungkar azt behuzva indul.Sztenderre állitva ezt a kart kell behuzni és akkor berugó karként működik.Ha az alapjárat jól van beállitva utánna csak gázhuzásra forog a kerék.A váltója fokozat mentes.(röpsulyos kuplung) Amugy nagyon igénytelen,lehet nyuzni,és a javitása nem igényel szervizt.Alkatrész ellátása szerintem kielégitő mivel a meghibésodás lehetősége nagyon minimális.Itt a neten lehet uj alkatrészeket is venni viszont ha veszel olcsón bontásra, akkor anyagilag jobban jársz.Ha van még kérdésed vagy többet szeretnél tudni erről a mociről irj.
2011. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!