Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A LEXUS hátsókerékhajtásos?

A LEXUS hátsókerékhajtásos?

Figyelt kérdés

Első vagy hátsókerékhajtásos a lexus?

Valóban a legmegbízhatóbb autókhoz tartozik?


2010. dec. 12. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az RX és az LS 600h ami alapból összkerekes.

Az LS 460 meg a régebbi (430, GS, IS, ES stb hátsókerekes)

A GS hibrid is összkerekes.

Amúgy az LS 460 a forgalomba kerülésének évében a világ legmegbízhatóbb autója volt.

Az firtatható, hogy ugyan akkora-e a presztízse, mint egy 7-es BMW-nek (sztem igen:), de nagyon jó autó.

Nekem nagy gép kellett:) Egy Toyota Land Cruiser V8 jobban csúszik:P bár csúnyácska a LS 460-hoz képest.

"Z"

2010. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

azt az IS220D-t kétszer is átgondolnám a helyedben.

A japánok, tartós és átütő sikert nem tudtak még felmutatni dízel fronton

177 ló, ami nem kevés, sőt 2006ban még ő volt a legerősebb bika a csordában. Viszont rengeteg probléma van az olajfogyasztással, a turbóval, és a befecskendező rendszerrel.

A 250es benzines sokkal megbízhatóbb. Ha valamiből akkor Lexusból nem szabad megvenni a dízelt.

Persze az összes többi porcikája, (eltekintve egy két elektronikai malőrtől) japánosan tökéletes.

2010. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A BMW és a MB mellett én csak ezt az egy márkát ismerem el prémiumnak.

De ennek nincs köze a kérdéshez, ami a lényeg, hogy alapból a "sima" Lexusok hátsókerékhajtásosak, vagy inkább úgy érdemes mondani, hogy csak elsőkerékhajtásos nincs belőle. És mivel japán ezért megbízhatóbbak közé tartozik. Nekem nem tetszik jobban mint az elején írt két német típus, de az én listámon stabilan a harmadik legkívánatosabb márka.

2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12:00

Tény és való, hogy a japánok a legnagyobb hangsúlyt a benzines autókra fordítja de szerintem dízel gépjárműveit se szabad leírni.

Csak egy pl.:Az opel nem a semmiért vette meg a japánoktól az isuzu motort. Akkor a dízel toyotákról ne is beszéljek.

2010. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!