Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsóhajtás mennyire használha...

Hátsóhajtás mennyire használható télen?

Figyelt kérdés

Egy hátsókerék-meghajtású autóval mennyire rizikós télen?

Gondolom téligumival városban (Bp.) nem probléma, de van egy nyaralónk a Mátrában, ahova földút vezet, amit télen hó fed. Hólánccal megoldható?


2010. dec. 7. 15:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez kamu,el ne higgyétek már :)

Szerintetek honnan lenne egy "lánynak" ilyen prémium kocsikra pénze?És ha lenne akkor szerintetek azzal menne Dániába? :)))) Na meg ne egyétek már :)

Ráadásul ha ennyi pénze van és ilyen életet él,szerintetek a gyakorikérdéseket olvassa :)) ?????

2010. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ma 19:13 nak


Megint ilyen idiótáktól tartottam!

Szerinted ha valakinek most jól megy és van pénze, akkor most repüljön minden nap a holdra, vagy váltsa meeg a világot?? Már ne is netezzen, ne írjon fórumokba stb.

Én úgy élek mint a többi átlag ember, nem szálltam el magamtól és nem is szeretnék!!

Miért mit gondolsz Dánia hol van, a világvégén?! Méég 1500 km sincs oda, amelyik városba megyek, ha Pestről számítjuk, de sokszor Németországból is indulok!

Nem érdekel senkinek a véleménye, hogy ki mit gondol!

Ez is csak magyarországra jellemző ez a hátrányos, beszűkült felfogás!

Meggondolatlan voltam hogy írtam magamról!

2010. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igen, arra a kérdésre gondoltam.

Írtam is választ, de arra már nem emlékszem, hogy mit írtam...

2010. dec. 9. 20:15
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted mikor huszonéves voltam, akkor megállt az élet, mert a lada hátul hajt? :)

48/f

2010. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Gazdag lánynak:

Tudod akinek többtíz milliós autóra van pénze,az nem fog 1500 km-t levezetni egy teljes nap alatt hanem vesz egy repülőjegyet és 50 perc múlva leszáll a gépről és taxizik.

Ezért fake amit írsz :))))))))))))))))

Hány éves vagy?

2010. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi!Mi vagyunk a hülyék,mert azt gondoljuk, hogy Magyarországon jó fizetik a k*úrvákat.De nem!BMW-vel kell szegények végigutazni Európát:(
2010. dec. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
szegényeknek...
2010. dec. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem olyan brutális a Mátra, hogy téli gumi+ ha kell hólánc ne lehetne megoldani.

4x4-el könnyebb lenne, de drifttel síelni menni, már önmagában is móka:P

"Z"

2010. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerinted ha annyira rizikós lenne akkor adnának ki olyan kocsit ami hátul hajt???Nem jobb,nem rosszabb hanem más!!Más stilusban kell és lehet vezetni mint egy elsőst.Imádom a Suzuki Samuraimat amikor hátsókerék van csak bekapcsolva!Hobbiautónak soha nem vennék elsőkerék meghajtásut!!

Megkell csak szokni és megfelelő téli gumi kell rá és hajts!!

2010. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy a hátsókeres autót nem lehet télen használni ha van kipörgésgátló ( és menetstabilizátor )a kocsiban akkor minden további nélkül. Az elsőkerekes autó meg csak húzza az elejét ha elkapar.
2010. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!