Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használ valaki napi szinten...

Használ valaki napi szinten autóponyvát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2010-ben? Sokat látsz az utcán? Akkor tudod a választ.
2010. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szomszéd nálunk használ mivel lusta garázsba állni a kocsival .
2010. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még nem, de majd fogok, ha esik a hó.
2010. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért mi van 2010-ben?
2010. dec. 7. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi haver... menj el egy lakótelepre, nézz körül ott, ahol legalább kétezer autó áll körülötted. Sok a ponyvás? Mert ha nem, akkor az emberek már MINDEN NAP használják az autót. Welcome at the end of 2010...
2010. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor a kérdésre a válasz rád eső része a "nem".

Nem tudom miért ragozod akkor tovább.Haver.Mi a sza rért kell belerondítani egy kérdésbe ha nem tudsz normális választ mi?Nagyon unatkozol?Miért nem a leckédet csinálod inkább?

2010. dec. 9. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok. Túl vagyok már pár leckén és két diplomán.


...Én meg tudod azt nem értem, hogy hogyan lehet feltenni ilyen kérdéseket? Mert itt aztán buta, földsötét kérdésekből van gazdagon. Nem ezen a Föld nevű bolygón élsz, nem ebben a Magyarország nevű kis országocskában? Vagy folyamatosan be van kapcsolva a tévé, és megy a 'csekettő?

2010. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én használok ponyvát, mert nincs garázsunk, de csak amikor esik a hó vagy eső.(Kertes házban lakom).
2010. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!