Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsgát lehet venni?

Elsősegély vizsgát lehet venni?

Figyelt kérdés
Ami benne van a nyilvántartásban, és nem lehet vele lebukni.
2010. dec. 4. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de azt olyan nehéz megtanulni, hogy milyen a helyes lélegeztetés, ill. a stabil oldalfekvés? Ennyire nem lehetsz síkhülye... Az elsősegély könyvet is lazán meg lehet tanulni egy nap alatt.

Gondolj bele, barátodat/családtagodat pont a lustaságod miatt nem tudod majd megmenteni -ha úgy hozza az Élet.

2010. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Helló!


Ha odaérkezel egy baleset színhelyére, kíváncsi leszek arra amit majd művelni fogsz. Rosszul emeled meg a fejét, egyből ott a baj, majd le is ÜLTETNEK. Gratulálok!

2010. dec. 4. 20:23
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

Én tanfolyamra se jártam, csak a könyvet olvastam el és elsőre átmentem.

Ha tényleg olyan hülye vagy, hogy nem tudnál átmenni rajta (nem mondom, hogy elsőre, de másodikra illene) akkor légyszíves inkább ne ülj volánhoz. Komolyan félek az ilyenektől az utakon....

2010. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Ha odaérkezel egy baleset színhelyére, kíváncsi leszek arra amit majd művelni fogsz. Rosszul emeled meg a fejét, egyből ott a baj, majd le is ÜLTETNEK. Gratulálok!"


Ezért inkább le se vizsgázol és az alap dolgokkal se akarsz tisztában lenni? Vagy csak akkora gyökér vagy, hogy nem tudod megtanulni?

És inkább nem segítesz egy balesetnél, amin akár életek is múlhatnának, csak ne ültessenek le?

Én gratulálok...

2010. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te most magadnak válaszoltál kedves kérdező?????XD
2010. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én gyökér? Menjél a pi*sába. A könyvet meg lehet tanulni, mentőt is ki lehet hívni, de nem fogok hősködni. Ha látsz egy balesetet, ott mindenki nézelődik szinte, csoda ha hívják a mentősöket.
2010. dec. 4. 20:32
 7/21 anonim ***** válasza:

odaérkezek a baleset helyszínére: helyszín biztosítása, mentő kihívása, állapot felmérés...

azt hiszem pl. nyomókötést artériás vérzésnél bárki tud alkalmazni...

2010. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Most már én sem értem...

Te most tényleg magadnak válaszolsz kérdező?

2010. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyi tisztesség szorulna beléd, hogy elmész a vizsgára. A pláne meg az, hogy a vizsgáztatók egytől egyig orvosok és elhivatott mentősök! Úgyh szívesen megnézném, amint előadod, h inkább fizetnél, de b@sztál tanulni...
2010. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Rosszul emeled meg a fejét, egyből ott a baj, majd le is ÜLTETNEK."


Honnan vezsed ezt a marhaságot? Magyarországon még SOHA SENKIT nem ítéltek el amiatt, hogy elsősegélynyújtásnál "bajt csinált"

2010. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!