Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó kerekes autóról tapaszta...

Hátsó kerekes autóról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Első kocsim lenne. BMW vagy Audi közöt variálok. csak nem tudm hogy melyiket érdemes megvenni mert nincs tapasztalatom a hátsó kerekesekről. a másik verzó vmilyen quattro. szerintetek melyiket érdemes megvenni?
2010. dec. 3. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az Audit, azaz a quattrot, mert az sosem fog cserben hagyni, sokkal jobb az úttartása, gyorsabban mehetsz a kanyarokban és biztonságosabb is.
2010. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

vagy audi

vagy bmw 3 x

hátul nincs súly = nincs tapadás= nincs autózás

régi autók, én inkább valami japánt vagy olaszt vennék!

2010. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
de a 80-as 100-as quattrok a legjobbak !! annál jobb autó nincs
2010. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mercedesen és BMW-n nőttem fel. Pl. driftelésre nélkülözhetetlen. Meg kell szokni. Aki tud vezetni annak nem gond a hátsó meghajtás még télen - jégen sem.
2010. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
japán igen olasz igen :( 145 tős alfát néztem de 12 lityot benyal :S japánnál honda az isten nálam meg a subaru de ucsora nincs rá keret. én nagyon szerete a hondát de az ösök nem engedik. azért néztem audit meg bmw mert azokhoz olcson tudnék alaktrészt szerezni. én még az A4 quattron gondolkodok vagy A3 quattron. Bmw-be meg E30 320-ba.
2010. dec. 3. 19:09
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán egy árkategória a kettő :) Ha tudsz vezetni és komolyan gondolod, akkor vegyél egy E30 320-at, és költhetsz rá a fennmaradóból. Vagy akkor már inkább 325i-t. De tényleg csak ha tudsz vezetni, vagy hajlandó vagy megtanulni, akár pályán, nem forgalomban baromkodni, mint némely hülyegyerekek.

Ha csak a suliban villogni kell, tudás nélkül, akkor az Audi jobb.

2010. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
a villogást letolyom nagy ivből mert leszarom. azt nem tekintem embernek aki lenzi a másikat mert mit tom én opelje van és alig megy... baromkodni szoktam de ésszel!!! hát vezetésileg nem tudom... mondják hogy jól vezetek de ameddig nem lesz 100.000 km ter a valagamba úgy hogy nem csinálok semmi balesetett akkor azt modnom tudok vezetni.. am driftelgetni szeretnék nagyon. apám is belement hogy csináljam ha szeretném. de nagyon sokan mondták hogy quattrot vegyek mert azono könnyebb gyakorolni. azrt tettem fel a kérdést hogy melyiket érdemes inkább :S de a 325nek nagyjából mi a fenntartása mert én max 323- ig nézegettem de nekem az már a határ.. totalcaron sok népítéletett olvastam de egyszerüen nem tudom átlátni hogy mennyit eszik egy 325i azért félek olyat venni.
2010. dec. 3. 19:37
 8/19 anonim ***** válasza:
Az Audival soha nem fogsz driftelni. Nem tudom milyen motorral nézted, de esélytelen, az A3-asban Haldexes összkerék van, alapból elöl hajt, az A4 azt hiszem komolyabb, de sehol nincs benne önzáró diffi, nem jó driftre. Az E30-hoz vagonszám kapni alkatrészt, könnyen, relatíve olcsón átalakíthatod driftre, de a 320 inkább csak vizes aszfalton jó gyakorolni. Kibelezve :) Ha driftelni akarsz, a fogyasztást ne nézd, ami jó driftre, az nem jó a városba. Főleg ha hegesztett diffivel közlekedsz :D
2010. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
értem :) köszi a választ :) sikerült meggyőzni:D
2010. dec. 3. 19:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Aztán óvatosan...! :)

2010. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!