Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről az autóról vélemény?...

Erről az autóról vélemény? Lehetőleg hozzáértőktől!

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 3. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szép, szép... szép sárga...(jelenet az indul a bakterházból)


Lényegre térve, limitált formula 1 széria... Gondolom a motorja is szépen le van mosva, szilikonozva...


Az a helyzet, hogy ilyen autónál, ahol oda van írva, hogy sportváltozat, 8 év alatt a 90.000 km nem igazán tűnik reálisnak, ráadásul a clio pont az az autó, amit a kis tizenéves hülyegyerekek szoktak hajtani tiltáson. Erre még rátesz az, hogy sportosított változat, és hát az a kevesebb mint egy év műszaki sem igazán fedezi az árát...

Azt mondanám, meg kell nézni tüzetesen, de ha a 90.000km-es motorja feltűnően tiszta, netalántán csillog-villog, meg kell köszönni, hogy megmutatták...

2010. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

renaultokat nagyon utálom

nincs egy jó motorjuk (se benzin se dízel)

nincs jó váltójuk

egy megan drandtour fullextráról van eg ynagon hosszú történetem. lényeg:

elindult a haverom németbe, lerobbant elment a motor

nem tudott hazajönni a saját kocsijával

autómentő hozta haza a kocsit!

el akarta adni de nem tudta, senki se vettem meg(kereskedők)

1 helyen valami hülyének eladta, de nagyon örült

2010. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már csak azért se venném meg mert 3 ajtós.

Az hogy sport változat, azt sugallja hogy nem kímélték és gondolom párszor odaléptek neki, különben nem sportváltozatot vett volna a tulaj ha jól lett volna neki egyszerű közlekedésre is.

2010. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz vétel, de a 3 ajtó...
2010. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 év múlva kb. 450 ezeret fog érni.

Akarsz ennyit bukni rajta?

2010. dec. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 17:53--többnyire igazad van!Nem ok nélkül olyan nyomott az ára!

Aki egy milla fölött tud áldozni autóra az jobban teszi ha Honda-Toyota-Wolksvagenben gondolkodik!Jól irta aki azt irta hogy drasztikusan tud egy év alatt esni az ára--nem véletlenül!!

Csak mert csicsapi.sás egy autó még ne kápráztasson el!(persze a pénz is és a döntés is a Tiéd!)

2010. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fél év múlva lesz valami változás az ilyen árban lévő és kategóriás kocsiknál? úgy értem fognak lejjebb menni?
2010. dec. 6. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!