Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. mennyibe kerül egy Trabant...

Kb. mennyibe kerül egy Trabant 601 combi átfestése?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
átlagban elemenként 15 000 ft-al számolhatsz szerintem.
2010. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy normális(nem pénzéhes)kasznis/fényező 20eft+anyag megcsinálja.


Az én trabimat a nyáron kompletten mindennel együtt festették 20é.(és nagyonszép minőségi munka)

2010. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
többe mint maga az autó az tuti :D
2010. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.15ezer körül festenek elemenként.

Inkább keress valami idősebb maszekot.Kasztnist vagy fényezőt.ők lényegesebben olcsóbban dolgoznak,mint a pénzéhes fiatalabb korosztály.

2010. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ha valaki pézt kér a munkájáért az nem feltétlen a pézéhségről szól. Munka van vele nem is kevés, hiszen szét kell szedni pergős festéket lecsiszolni, gittelni és újracsiszolni. Ezután szórógitt és ismét becsiszolni majd festékkeverés és fújás. Ilyen időben fűteni is kell rá, ha megszáradt akkor össze is kell rakni. Szóval aki húsz ezerből akarja megcsináltatni az egész autót az inkább gondolkozzon el vagy pedig fogjon hozzá saját maga. Én nem vagyok autófényező de közel vagyok a szakmához és tudom mivel jár.
2010. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:23


Én többször vállaltam már ilyen munkát.Egyszer sem bántam meg,hogy olcsón csináltam.


-szétszerelés

-csiszolás

-zsírtalanítás

-tapadásjavító alapozó

-glettelés

-vizes csiszolás

-tömítőlakkozás (szórógitt)

-előlakk

-fedőlakk (szín)

-védőlakk (színtelen)

-száradás után polírozás

-összeszerelés


Én egy Ladával egy hét alatt végeztem.30 ezerért csináltam,Egy hét alatt a munkahelyen nem kapok ennyit.Jól jártam én is,és a tulaj is.

2010. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!