Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vonyítana az audi r8 v10, ha...

Vonyítana az audi r8 v10, ha ezt a kipufogót tenném fel?

Figyelt kérdés

[link]

ugyértem olyan hangja lesz mint a formaegyes kocsiknak?


2010. nov. 29. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet tudni de nagy fa.. vagy ha ilyen drága kocsira még költesz mert a gyári r8 asnak is jó a hangja szerintem!
2010. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Ébredj fel szépen Csipkejózsika, és menj egy kört a Moszkvicsoddal.
2010. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem vonyitana
2010. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
mér senki nem lehet gazdag?
2010. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De lehet, viszont aki egy kevesebb, mint 2 éve kiadott, közel 50 milliós kocsit vesz, az nyilván nem egy fiatal hülyegyerek, mivel az időseknek már nem számít, hogy F1-es autó hangja legyen a kocsijának.


Azt sem könnyű elhinni, hogy egy fiatal hülyegyerek alá a szülei ilyen autót raknak. És ahelyett, hogy valami exkluzív tuningszervízben érdeklődne utána, gyk-n tesz fel egy kérdést.

2010. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már nemazért. De a kérdező egy percig sem állítja, hogy van neki egy ilyen autója. Nem értem miért kell feltételezni...

Ez olyan, mikor kiírtam, hogy a Veyron mennyit eszik, mert azt fogok kapni. A sok barom meg beírta, hogy ébredjek fel... nem fogták, hogy echte eltúlozva írtam a kérdést.

2010. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így, ránézésre kevesen tudják megmondani, milyen hangot ad ki ez a kipufogó. Egyébként kizárt, hogy olyan hangja legyen. Egyrészt ma a Forma-1-ben 2400 köbcentis V8-as motorokat használnak. Az előző generációs 3000-es V10-esek hangját lehetne vele utánozni, de ha utánaszámolsz, rájössz, hogy az R8 V10 motorja nem 300 köbcentis hengerenkénti lökettérfogattal van megáldva. Sőt, nem is forog 17-18.000-es percenkénti fordulaton. Így nem lehet olyan hangja, mint a Forma-1-es autóknak, hanem mindig mélyebb lesz.
2010. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Ha jól tudom,a gallardoban v10es motor van...

az audi r8 v10ben ugyanaz...

a két gépkocsi hangja ugyanaz,de ebben a gallardoban mi van hogy ilyen sipolós hangja van? http://www.youtube.com/watch?v=2hnUMOAjeeE&feature=related

mert az eredeti hangja ez: http://www.youtube.com/watch?v=H5YZs0FO0xA(és ez nem sipol)

2010. nov. 30. 14:08
 9/9 anonim válasza:
Az első videóban sztem jobban felpörgeti a motort, meg az közelebbről van véve és azért hallani úgy...
2010. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!