Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jó a cabriókban?

Mi a jó a cabriókban?

Figyelt kérdés
pro vs kontra
2010. nov. 29. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó benne, hogy nincs teteje. Kisüt a nap, leengeded a tetőt és élvezed, hogy mindenki rád figyel. Vagy irigyelnek, vagy utálnak, de ott vagy a középpontban. Gyakorlati haszna nem sok van, de ez kárpótol mindenért. :-)
2010. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Az eső nem esik be mert úgy van kialakítva , hogy a menetszél elnyomja azt az esőt ami épp beesne. Szal 60 fölött nem leszel vizes. Ez a víz pedig vagy a kocsi hátulján vagy az aszfalton végzi...
2010. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De mondjuk egy Lamborghiniben nincs semmi értelme igaz?
2010. nov. 29. 19:30
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
A legégőbb, ha valakinek a cabrió mellett nincs pénze egy másik, rendes téli autóra, és télen is muszáj a cabrióval járnia :D:D Csomó ilyen tajparaszt van itt nálunk, a Dunán innen.
2010. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

a benne ülő pasira azt mondják, h újgazdag sznob búza

a benne ülő nőre meg azt, hogy biztos sokat térdelt miatta :D


egyszer csak poénból kipróbálnám, soha nem ültem még kabrióban, de biztos nem dobnám ki rá egy kisebb luxuskéró árát :P


ami jó benne, hogy nyáron lehűt a menetszél, cserébe jó leégsz, ha nincs rajtad elég ruha.

kontra: kb minden más. furcsa, de én pl nem vágyom rá, hogy irigyeljenek, mert akit irigyelnek, arra képesek rámondani akármit...

2010. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hogy feltűnő, és rád figyelnek, az kárpótol mindenért? Mi mindenért? Miért jó, ha rád figyelnek? Ill. biztos hogy rád figyelnek, nem a kocsit nézik? Vagy ha tényleg téged néznek, jó az, hogy egy kocsi miatt néz meg valaki? Nem tudom, én egyáltalán nem érzem, hogy erre szükségem lenne. Hogy nekem az örömet okozzon, hogy vadidegen emberek megnézzenek, vagy irigykedjenek rám. Ha már a "szabadságérzet" hiányzik vezetés közben, inkább motort vennék.
2010. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nem az irigység miatt vállalnám be, hanem mert jó érzés!
2010. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

azért mert olyan érzést ad amit másik autó nem tud visszaadni :D az egyik ismerősömnek van egy E36 cabriója egyszer mentem vele egy karikát, és végig vigyorogam amíg vezettem XD


a normális keménytetős cabrióknak meg nincs hátránya, a vászontetősnek viszont már sok.


3-4 évente kell cserélni a vásznat, mert már befolyik a víz, kikezdi a nap meg hasonlók.

2010. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"a normális keménytetős cabrióknak meg nincs hátránya"


Tehát szerinted az nem hátrány, hogy nincs csomagtartó?

2010. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!