Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Közel azonos árban vannak.

Az egyik egy fiat bravo 1.6 16v majdnem 200.000 km 97-es évjárat

A másik egy mitsu colt 1.6 185.000 km 93 as évjáratú


Kíváncsi lennék a márkahátrányokra, ill előnyökre is


2010. nov. 27. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én bravot vennék mert nekem is az van.a másikat nem ismerem.bravo szebb is bár is nekem.szevizel meg ne törödj nem olyan drága az.
2010. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos -papírforma szerint a japán kocsik jobbak, mint az olaszok, azonban ennyi év, és ennyi(vagy még több eltitkolt)kilométer után A KOCSI ÁLLAPOTA DÖNT.


Ami még szóba jön: alkatrész árak, és javíthatóság, illetve fogyasztásadatok, mert ezek a fenntartás költségeit alapvetően befolyásolni fogják. A japán ritkábban romlik el, de drágák az alkatrészek, viszont Fiat alkatrészt nehezebb beszerezni...

2010. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kijavítanálak, a bravo pont az az autó, amihez dögivel van alkatrész. bontott is, új is.
2010. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatot vegyél nekem is az van,de azért mielőtt megveszed nézd át alaposan,akár szerelővel is
2010. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!