Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cagiva Mito 50-esként?

Cagiva Mito 50-esként?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy Cagiva Mito-t, és érdekelne,hogy 50 köbcentisként használva a rendőrök cseszegetnek?

Leginkább tapasztalatokra lennék kiváncsi, de minden további értelmes válaszért is köszönet!


2010. nov. 25. 20:50
 1/5 anonim válasza:
én tavsszal szeretnék mito-t venni,de azona motoron messziről látszik h nem 50-es,szal sztem rendszám kéne rá,meg hát 34-ló 24kw,egy 50-es meg olyan 5-6 ló :D
2010. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jó,a képességeivel tisztában vagyok :D

olvastam egy pár helyen,hogy használták 50-esként, és állították már meg őket, de a rendőr le se szarta a motort,stb..

azért kérdeztem meg itt is, mert hátha több Mito tulajdonos látogatja ezt az oldalt :)

2010. nov. 25. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

ez mindíg másokkal történik...

TÉged tuti elkapnak ha 50/125 csinálsz belőle.

amúgy a mito pont elég nagy hozzá akár 250-es is lehetne...


(anno az NS50 Hondámat is körbeszaglászta a sün alaposan)

2010. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvasd át ezt a fórumot alaposan

[link]

2010. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 haverka ***** válasza:

nekem Riejum van és egyszer mentem a szomszéd utcában kicsi lyuk volt a kipufogón és egy kicsit nagy hangja volt de tényleg csak egy kicsit és levillogott és a jard elkezdett okoskodni hogy nem ötvenes pedig még a hangerbe

is bele volt ütve hogy 49cc de m1 tehát a MITO NEM MENNE EL ÖTVENESKÉNT láttam már és elég nagy

2010. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!