Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B 1,6/1,8 benzines...

Opel Vectra B 1,6/1,8 benzines vagy Seat Cordoba 1,6/,18 benzines (1997)?

Figyelt kérdés
megbizhatóság ,alkatrészár, szervizköltség érdekelne illetve tapasztalatok, tipushibák...
2010. nov. 24. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
opel
2010. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha lehet indokot is... kösz :D
2010. nov. 24. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Vectrából én a helyedben dízelt vennék, mert az egyik legtakarékosabb motor az 1.7 TD, Seat elég megbízható, elnyűhetetlen VW motorral van szerelve, az 1.8-ról sok jót még nem hallottam 10-12 litert lenyeli.

Az alkatrészárak kb egyformák.

Típushiba talán annyi hogy az Opelek belsejét hamar le lehet lakni ha nme vigyázol rá.

2010. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én opel párti vagyok de most volt vectra b-m és régen volt a-s is. Nagyot csalódtam a b-ben, pedig hallottam a rossz hírét. Az elektronika fos, a váltómban valami szarrátört csere, az ülései ahogy hallottam tapasztaltam is, tényleg kemény, kényelmetlen.STB... A vectra a az masszív megbízható kényelmes autó volt. A SEATot nem ismerem de a tapasztalatom után inkább a SEAT, de ha nem vectra b akkor opel. A b-t mások is szídják... Pedig nagyon szép autó!
2010. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2010. nov. 28. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!