Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatóak ezek az...

Mennyire megbízhatóak ezek az egyszerű vadriasztók?

Figyelt kérdés

Elég gyakran közlekedek autóval éjszaka erdős részeken, számtalan esetben csak a szerencsén múlott, hogy nem csapok el egy-egy nagyvadat. Ahogy idősödöm egyre joban félek, mind az életemet, mind a kocsim épségét! Érdeklődnék van-e valakinek tapasztalata hasonló ultrahangos vadriasztó sípolóval.

[link]


2010. nov. 23. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

én is vettem, (igaz olcsóbban) azóta nem volt vadkalandom.

(itt jegyzem meg,hogy előtte sem.)

2010. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta van az autón, de rendszeresen találkoztam őzzel, szarvassal is. Kb. 2 hónapja tényleg a szerencsén múlt, hogy nem ütöttem el éjjel egy őzet. Ennek ellenére azt mondom, hogy vegyél ilyet, mert ha csak egy őzt is elriaszt már megérte. Én is rengeteget járok erdő melleti utakon, éjjel is.
2010. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jó lenne bármire is.

Azt is kétlem, hogy képes lenne olyan hangot kibocsátani, ami elriasztja a vadakat, ha mégis, akkor meg eltömődik 500 méter után.

2010. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények... Az eltömődés valóban probléma lehet, de azért nem hiszem, hogy 500 méter után ez be is következik. Havonta meg mondjuk ki lehet tisztítani nem? Azt hiszem azért mégis megpróbálom. Fő a biztonság!!!
2010. nov. 24. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
pár száz forintok ezek a cuccok, 8 másodperc amíg felrakod a kocsira.Én is vettem, azóta nem találkozok vadakkal, nem tudom hogy a véletlen miatt e vagy tényleg jó ez a 2 darab műanyag. Ha meg nem jó akkor is elfér a kocsin, engem nem zavar és nem is látszódik.
2011. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!