Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ámodozik valaki rajtam kívül...

Ámodozik valaki rajtam kívül egy szép öreg autóról? Én a hátam közepére nem kívánok egy új autót sajnos eddig csak csalódás ért vele.

Figyelt kérdés
Normális hogy úgy gondolkozom hogy inkább egy öregebb autót építek meg az új autó törlesztéséből? akkor tényleg nem tömegautóban ülök. Szerintetek?
2010. nov. 21. 22:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
egyébként a páromé a kocsi nem az enyém. Tényleg nem látszik rajta hogy mennyit foglalkozunk vele? Mondták már páran hogy olyan mintha semmit nem költöttünk volna rá
2010. nov. 22. 19:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtság van.Lesz Impala. :)
2010. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Laikus ember számára hihetetlen, hogy 1,5 millió van benne. Egyébként szép autó!
2010. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok az Impalás kommentelő :)

Esküszöm elgondolkodtatott a kérdés újra és újra.Korábban már én magam is latolgattam ezt magamban hogy öreg járgány "lélekkel" vagy pedig új verda ami olyan "semmilyen".

Én az új kocsikban szeretem hogy nagyon csendesek belül,jobb az ergonómiai kiképzésük,a felhasznált anyagok.

Az a rengeteg elektromos kütyü pedig mind a vezetőt és a közlekedésbiztonságot szolgálja.

Persze ami az előny,az lehet a hátrány is hiszen ez megannyi hibalehetőségre ad okot.


Ezt a tucat autó nem tucatautó dolgot én nem osztom,mert a régiekből is sok fut az utakon.


Abban van ráció hogy kevesebb pénzből (illetve az új törlesztőrészletéért)kb a fél régi autót ki lehet cserélni és üzembiztossá lehet tenni.Bár az új kocsinál a törlesztőn kívül csak tankolni kell,egyéb költség JÓ ESETBEN nem nagyon van.

Sajnos a sok rossz ember miatt,akik ebben az országban élnek valóban a lopással egy újnál számítani kell..de legyetek erősek,a szuzukit ugyanúgy ellopják... itt mindent ellopnak ami nincsen lebetonozva,kisebb a súlya egy mozdonynál és nincsen a fehérizzás állapotában...


Aztán nem számoltunk még az anyagfáradással,mikrorepedésekkel amit nem tudunk kivédeni és egy huszon-harmincéves gépnél ez óhatatlan.


Tetszik a kérdező hozzáállása az autókhoz amúgy :) !

A képeket megnéztem,de be kell hogy valljam,sem a Fordokat sem a kabriókat nem igazán kedvelem.


Ha tehetném,akkor vennék egy új autót a hosszabb utakra(pl külföld) és egy gyalázógépet hétvégére,mondjuk pont egy E30as Bömbölőt,azokat imádom.

Egymillió felett lehet is már elég durvákat kapni,de nem lenne szívem ennyi pénzt egy 20 éves gépre kiadni,főleg ebben a helyzetben amiben élünk.

2010. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, régi Volvo 740-ről :D
2010. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ejj, egy jó kis W124/W123 bármikor beállhatna a garázsomba.
2010. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!