Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kórtól lehet jogosít...

Hány éves kórtól lehet jogosítványom autóra?

Figyelt kérdés

Légy szíves meséljétek el, hogy van ez az egész, hány éves kortól, mennyi időbe telik, mennyi pénzbe kerül...

(csak autó jogsi érdekel)

Előre is Köszönöm!


2010. nov. 20. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
16,5 évesen elkezdheted a KRESZ tanfolyamot és valamikor a szülinapod előtt le is teheted gyakorlatot elkezdheted 16,7 évesen és 17. szülinapodon teheted le
2010. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami ilyesmi. 16,5 év után iratkozhatsz be, 16 év 9 hónap után tehetsz elméleti vizsgát és betöltött 17 év után járműkezelési (rutin) vizsgát. Ha nagyon ügyes vagy, a 17. születésnapod után 1 hónappal már meglehet az összes szükséges vizsgád.
2010. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Pont most olvastam a lágymányosi baleset cikkében, hogy a fiatalok minél gyorsabban és minél olcsóbban akarják megszerezni a jogsit, csak közben elfelejtenek megtanulni vezetni. Nincsenek felkészítve az információ áradatra és a vészhelyzetek elkerülésére. Nem lenne baj, ha ezt szem előtt tartanád, miután kézhez kaptad a vezetői engedélyt.
2010. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! elöttem levök már leírták mikortól lehet kezdeni. az hogy mennyibe kerül és meddig tart azt pontosan nem lehet megmondani. én 2éve csináltam,kb 5,5 hónapig tartott.(igaz rutin, forgalmiból csak másodjára mentem át) és kb 150ezerbe volt az egész(ebbe vannak a plusz órák, pótvizsgadíjak). van akinek még tovább tart, van akinek kevesebb idő kell.

20L

2010. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még ezt a kérdést???????????????
2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én március 22.-én kezdtem, és június 8.-án kaptam kézhez a jogsit. Minden elsőre sikerült, és így 160 ezer Ft-ba került.
2010. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Augusztus elején kezdtem, október végén fejeztem be, nov. első hetében kaptam meg, nekem mindennel együtt volt 132 000!
2010. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Májusban kezdtem és augusztus 25-én lett meg a jogsim, de közte egy hónapot kihagytam, mert a szóbelikre készültem. Nekem is minden elsőre meglett, így került kb 140.000-be.
2010. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2010. nov. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!