Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen motor? (link leírásban)

Ez milyen motor? (link leírásban)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 20. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ADIVA Speed 50?
2010. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az a neve. Először nekem is furcsa volt mert még ilyen márkáról nem hallottam:)
2010. nov. 20. 10:02
 3/10 POciCi ***** válasza:

Ez vmi nagyon Kínai cucc xD

ha zsír újan ér 250.000ft-ot pár dolgot biztos kihagytak belőle :P

megNE vedd!!! :D

2010. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én 'Adiva' márkáról még soha nem hallottam.


Ez a motor viszont egy Kinroad XT50-20. A Kinroad egy kínai gyártó. Hogy hasonlítási alapod legyen: ezek ugyanazok a motorok, amiket a Praktikerben árulnak, újhoz képest nagyon alacsony áron. Jellemzőik, hogy 40-50 Km/h-nál nagyobb sebességre képtelenek, mert egyrészről nincs hozzá erejük, másrészről nemes egyszerűséggel szét esnének. Emellett gyakori, hogy a dugattyú néhány száz kilométer megtétele után megragad, ami gyakran olyan súlyos, hogy a komplett motorblokk kuka. Ezentúl a váza gyenge, könnyen hajlik, rugózásról csak álmodik az ember, főleg a magyar utakon. Egyetlen előnye, hogy keveset fogyaszt. De ugyanezt a fogyasztást a márkásabb mopedek is teljesítik, szóval nem értem, hogy miért tudnak ennyit eladni belőlük. Ha motort szeretnél vásárolni és ennek az árából kiindulva kb. 250 ezer Forintod van, akkor ezért a pénzért már hihetetlen jó mopedokat kapsz. (Aprilia RS, Yamaha DT, Yamaha Aerox, Aprilia Red Rose Classic vagy Aprilia RS 50 Europa) Ezzel szerintem minden kategóriát kimerítettem. (gyorsasági, enduro, robogó, 'cruiser', naked) Egyébként itt van a gyártó oldala ahol még néhány dolgot olvashatsz a Kinroad-ról: [link]


Remélem tudtam segíteni. :)

2010. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kinézetre még OK minden... de ennyiből már kapsz egy kcisit öregebb de sokkal jobb japánt vagy olaszt! Kínaiaknak még jó is ez mert ha elromlik rajta gondolom ott pár fillér hozzá a cucc és sok is van belőle.
2010. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!:)

Nem, nem akarom megvenni, csak nézegettem a váltós 50-eseket és megtaláltam ezt is. Kinézetre még jó is volt, de hát így az adatok alapján trágyalék (2,72LE!-->egy robogónak nagyobb a teljesítménye)!:D Mégegyszer thx mindenkinek!

2010. nov. 20. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Sőt... egy simson gyáilag 3,6LE :D sztem ezt egy szakadt romet legyorsulná
2010. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó, mondjuk az lehet, hogy a folytás kivétele után kissé szárnyra kap, bár nem látok arra sok esélyt!:D
2010. nov. 20. 20:59
 9/10 POciCi ***** válasza:

hmm néztem a képeket és láttam h a fordulatszámmérő 11000-ig van írva :p

most vagy hozzáraktak még 1nullát v ez 1nagyon bátor és fölösleges dolog volt xD

2010. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 feketeszakáll válasza:
Igen kinai alapjában nem rossz ennyi pénzért de mind minden kinai motor ez is csak alapanyag maga a motor blokk jo csak arra kell figyelni hogy a gyári olajat azonnal le kell cserélni valami márkás olajra én magam castrolt használok max 1000km után cserélem igy semmi gondom a motor blokkal ami nagyon gyenge az a váz nyeklik nyaklik borzalom de egy kis lakatos ismeretek bevetésével orvosolni lehet aki egy kicsit ért a motorokhoz annak nem rossz választás a másik dolog meg ha azt nézem uj gép és nem sokat kellett rajta dolgozni hogy jo legyen
2016. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!