Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 4x108as Ford Mondeon lévő...

Egy 4x108as Ford Mondeon lévő acél felni jó egy Focus 4x108as kocsira?

Figyelt kérdés
Van egy Focusom és vennék rá egy gumit előtte Mondeon volt, vajon az anyémre is jó lesz???
2010. nov. 19. 18:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a rengeteg segítséget! :) Megfogatam a tanácsot s inkább gumishoz fordultam és ráköltöttem amit rákellett. Ez a biztos és így legalább nem lesz bennem a kisördög h nem jók a felnik a kocsimon... Igaz így 3x annyit fizettem mintha a netről rendeltem volna :D De ez van ez a kocsival jár. Legalább egy jó darabig erre sem lesz gondon ;)

Még egyszer millió köszönet!!!!

2010. nov. 20. 16:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom milyen érzés ez.Most azt gondolod,hogy a fenébe is,pedig sokkal olcsóbb lenne így...De ha véletlen összetöröd miatta az autót,vagy netán személyi sérülés lenne miatta akkor egyből emésztene a lelkiismereted,hogy nem ezen kellett volna spórolni.Gondolj arra,hogy így minden rendben lesz,minden biztonságos,nem kötnek bele a szervek és hát valószínűleg minőséget is kapsz a pénzedért.:)

2010. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!