Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg van olyan, hogy...

Tényleg van olyan, hogy kiabál az oktató?

Figyelt kérdés
nincs még jogsim és soha nem is vezettem, el sem tudom képzelni, hogy nekem menni fog. Hallottam ilyeneket, hogy kiabált az oktató meg háborog meg ilyenek. Ez komoly? De hát basszus én fizetek, nem is keveset, mi az, hogy kiabál, nyilván azért vagyok ott, hogy megtanuljam..
2010. nov. 19. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
az a kiabálás nagyon is jót tesz :D nem árt meg... valószínűleg nem úgy van, hogy odamész és ordít, hanem ha valami már többször nem megy/nem figyelsz, akkor leb.sz velem is így volt...meg is húztam magam, utána jobban odafigyeltem :D sikerült is mindenem... amúgy meg oktatótól függ... van olyan oktató, aki nem mond semmit csak ül melletted, aztán veteti a pulsz órákat, hogy fizess csak
2010. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
De ha már ötödszörre is gyagyán csinálsz valamit akkor persze ,hogy kiabál.
2010. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%

Kiabál? Akkor szerencséd van. Az enyém szelíd hangulatában csak kiabált. Ha ideges volt, káromkodott. Ha nem álltam meg a jobbkezesnél, beletaposott a fékbe, hogy az orrom koppant a Lada szélvédőjén.


1991-ben volt, iskola Bp-n a Klinikáknál, oktató a József Attilán. De jól megtanultam, és azóta is biztonságosan vezetek. Ne vedd komolyan ha kiabál, hozzá tartozik a kiképzéshez, túl leszel rajta.

2010. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
85%
Az én első oktatóm nemhogy kiabált, de k*rvaanyázott is. Szóltam az autósiskola tulajának, hogy MOST kérek új oktatót. Kaptam. Az nem ordított soha, mégis sikerült minden elsőre.
2010. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy kiabáljon veled. Kérd ki magadnak és ha továbbra sem változik, keress másik oktatót!

Fizetsz neki azért, hogy megtanítson vezetni. Azért mész oda, mert még nem tudsz vezetni, az ő dolga, hogy tanítson nem pedig, hogy kiabáljon. Otthon megteheti, de Veled nem.


Én is úgy kezdtem, hogy előtte soha sem vezettem. az oktatóm mégis nagyon kedves volt, soha nem kiabált. Persze volt, hogy beletaposott a gázba, de ez benne van a pakliban. Nevettünk rajta és legközelebb már jobban figyeltem. Végül mégis minden sikerült elsőre.

2010. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem kiabált velem az oktatóm, bármilyen szorult helyzetbe is kerültünk.

Legfeljebb ennyit mondott: "intim közelségbe kerültem az árokkal kedves Dániel"

A mai napig jó barátok vagyunk, intünk egymásnak. És ez az összes tanulójára igaz.

Szerintem ILYENNEK kéne lennie az összes oktatónak.:)

2010. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: LOL! Az én oktatóm egyik legjobb mondta mikor majdnem elcsaptam három gyalogost (ez volt a legdurvább dolog amit csináltam) "Danikám; ez meg, hogy jött?" De normális hangnemben. Aztán felhajtottam még a padkára is, mire ő meg azt mondta, hogy "Ugye tudod miért van ez? Rendszertelen szexuális élet, és idegesség. Úgyhogy Danikám a hétvégén bässzál be és kefélj egy jót!" Ez szó szerinti idézés. Ja, 17 voltam :)

De amúgy nagyon jó fej volt, tényleg.

2010. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos ha nem érzed a helyzetek súlyosságát akkor abból később csak gond lesz.


Nekem van egy ismerősöm srác, aki elég érzékeny lelkű. Egy oktatónál tanultunk és annak az oktatónak volt egy stílusa. A srác meg mindent magára vett és otthon parádézott meg hisztizett hogy hogy beszéltek vele. Ennek az lett a következménye (ahogy az oktató mondta utána nekem) hogy az apja bement az iskolába és beszélt az oktatókkal hogy ne baszogassák, sőt le is fizette az egyiket (aki átvette) hogy minden rendben menjen...


Ennek az lett a vége hogy a srác a mai napig csinál olyan hibákat hogy eldobom az agyam. Amikor kérdeztem hogy ezt miért, nem tanították meg erre... akkor azt mondta hogy nem szólt sose az oktatója hogy ez rossz lenne....



Persze ez nem általánosítás, ez egy egyedi eset, de azért remélem mindenki értette a mondandóját. Ha olyat hibát csinálsz amivel veszélyeztetnél másokat és nem szólnak rád úgy hogy megijedjél egy kicsit hogy mi történt volna, akkor sosem fogod megérteni a dolgokat.

Nekem is volt egy olyan ahol balról simán belénk jöhettek volna, mert p*cs voltam és nem néztem el arra rendesen és akkor elég keményen odaszólt az oktatóm hogy figyeljek jobban, mert ebből nagy baleset lett volna. Azóta is jól körbenézek mindenhol. Ez valahogy bennem maradt.

2010. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az egyik barátnőm pl. nem mer vezetni, pedig meg lett neki, mert az ő oktatója egy paraszt volt, és állítja, hogy ő azóta is úgy érzi, hogy egy gyökér, aki vezetni sem tud.
2010. nov. 20. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Az én oktatóm is adott esetben lecseszett, volt , hogy eléggé rendesen. Azóta meglett a jogosítványom és úgy érzem, ez szükséges volt ahhoz, hogy azokat a hibákat, mely most akár halálos kimenetelű is lehet ( sose lehet tudni) többet ne kövessem el.

Nem Need For Speedezni tanulsz, nagyon is komoly következményei lehetnek a hibázásoknak.

Szóval, aki jogosítvány szerzés előtt áll: Igenis keressen olyan oktatót, aki megmondja a frankót és nem csak ül melletted és szedi a pénzt...

2010. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!