Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a subarurol?

Mi a véleményetek a subarurol?

Figyelt kérdés

Nekem föleg ez tetszik és venném meg .. [link]


kiváncsi lennék pl.: fogyasztására, szervizkölcségekre stb...


tapasztaltabbak segithetnének és irhatnának TAPASZTALATOKAT...és persze várom mindenki véleményét is..



amit belinkeltem az egy :SUBARU IMPREZA 2.0 4WD Turbo GT

96 os évjárat..211Le vel..


2010. nov. 16. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
( ha a belinkelt példánnyal kacérkodsz akkor kompresszió méréssel kezd. valószínűleg edzőautó volt... )
2010. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

konkrétan ÉN erről az autóról semmit se tudok, de biztos vagyok benne hogy egy két fórumtárs szívesen elmond róla minden fellelhető információt.

A legjobb jelenleg eladó GT\wrx az országban ma:

[link]

csatlakozz nyugodtan, még akkor is, ha csak szereted a Subarut és többet akarsz megtudni a márkáról!

2010. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Huhh hát a jobb első felnije elég érdekes. Helyedben megnézetném és persze úgy az egészet, lehet szétvan hajtva.
2010. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
az a baj ezekkel az autókkal, hogy az ilyen autókat általába nagyon hajtják, nagyon ritka aki vigyáz rá
2010. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Szervízköltség drága, a fogyasztása meg sok! :D

Röviden tömören összefoglaltam neked :)


Városban egy ilyen szörnyeteg a 17-20 litert simán benyakalja. És a kopó alkatrészek is aranyáron vannak hozzá, mivel nem egy hétköznapi tömegautó, így aki ilyet akar venni az mérlegelje a dolgokat hogy megéri-e :) Nyilván aki havi fél millát keres annak nem jelent gondot :)

2010. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17-20 liter??????? az azért rengeteg..biztos ez?:)
2010. nov. 16. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Simán megeszik 17-20 litert, miért mit vártál? Ha alacsony fogyasztásu autót akarsz, végy Suzukit?
2010. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én ugy gondoltam megáll a fogyasztás max15 körül de most látom h csak várost irod... gondolom vegyesben ez kicsit kevesebb..


nem kedvelem a suzukit.. .:)

2010. nov. 16. 23:03
 9/11 anonim válasza:
100%
A Subaru Gt városban 12 liter körül eszik,városon kivül 8-9, persze ez erősen lábfüggő. Az STI-k esznek minimum 15 litert városban. Ha e tipus mellett döntesz akkor egyrészt élményautód lesz, másrészt a fenntartást is bele kell kalkulálni.
2010. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Erről a fajtáról nem tudok nyilatkozni, nekem 2006-os wrx sti-van. Már sajnálom, hogy nem lancer evot vettem, sokkal feelingesebb az a kocsi, szerintem nézz meg pár régebbi evot is.
2010. nov. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!