Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell-e olvadóbiztosítékot...

Kell-e olvadóbiztosítékot tartani minden fajtából a kocsiban?

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázok KRESZ-ből, de a tesztprogramom szerint nem kell, csak célszerű, a tankönyvemben nincs erről szó, míg máshol azt olvastam, hogy mindegyikből kell.
2010. nov. 16. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell. Sőt, már izzókészlet sem kell. De én tartok az enyémben. :)
2010. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a KRESZ-szabályok idei módosítása miatt nem kötelező már?
2010. nov. 16. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mikor módosították, de arra való tekintettel, hogy sok új autóban már egyszerűen nem lehet szerviz nélkül izzót cserélni, most már úgy van, hogy ha megállít a rendőr hogy nem ég az izzód, akkor el kell menned kicseréltetni. Régen ott helyben cserélni kellett, illetve bizonyítani kellett, hogy adott esetben tudnád cserélni (= van nálad készlet).
2010. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még egy kérdés: ez ugye vonatkozik a biztosítékokra is?
2010. nov. 16. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
én tavasszal vizsgáztam akkor már az új kresz volt. én úgy tudom, hogy nem kell biztosíték de gyakorlaton ettől függetlenül meg kellett mutatnom az izzókészletet és a biztosítékokat is. nem nagy szám nem ezen az 1 ponton fog múlni :D
2010. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát levizsgáztam, és (természetesen) benne volt a kérdések között, de azt jelöltem be, hogy nem kell. Elfogadta. A vizsgán átmentem, és tényleg nem ezen múlt, mert ezt még elronthattam volna, de több kérdést már nem :D (66/75p)
2010. nov. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!