Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az hogy" a túlnyúlá...

Mit jelent az hogy" a túlnyúlás miatt nagyon figyelni kell az autó farát, ami rotál"?

Figyelt kérdés

Ma vezettem a cégünknél egy Mercedes Sprinter furgont, csak kiváncsi voltam, hogy milyen érzés vezetni és a garázs előtt egymást közt dumáltak a sofőrök, szóval az egyikük csak mellékesen mondta nekem, hogy nagyon figyelni kell az autó farát a kis szűk utcákban, vagy parkolásnál, hogy "rotál". Mit jelent ez a szó, hogy kileng az autó fara? Akkor még csak elengedtem a fülem mellett, de aztán egy idő után az eszembe jutott, de nem akartam megkérdezni tőle, mert cikizni fog.

A félreértések elkerülése végett lány vagyok és ne nevessetek ki, hogy ilyen hülyeséget kérdek!

Légyszi!-))


2010. nov. 15. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Rotál = ide-oda mozog, kileng
2010. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Már idővel rájöttem.-))
2010. nov. 15. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, hogy én is értsem: arra gondolt, hogy a hátsó tengely után még hosszan kinyúlik az autó, amit meg kell szokni, ugyanis, ha szűk helyen pl. jobbra fordulok, akkor az autó feneke elérhet egy bal oldali akadályt?
2010. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan így értette ill. már én is így értem, Utolsó.-))
2010. nov. 16. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2010. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!