Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akciós most valahol a Barum...

Akciós most valahol a Barum 185/60-as téligumi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennél hülyébben nem is tehetted volna fel kérdésedet drága barátom!

1. A Barum elég silány minőség és akkor a tartóssága még nem is versenyképes.

2. A 185/60-as gumi lehet 14" illetve 15" (collos) is ami a méretéből adódik,tehát ugyanígy az ára is!

Én inkább Michelint vennék a helyedben mert hihetetlenül tartós és megbízható.Tapasztalatból mondom!

Amúgy ha a barummal vagy kinyúlva hát tessék :

[link]

2010. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen papucsaim vannak :

[link]

Csak ajánlani tudom,mert jó nagy hóban és jégen is kitűnően viselkedik!

2010. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lodarazs ***** válasza:
Kategóriájában nem rossz a Barum. A Michelin viszont prémium kategória, nem lehet összehasonlítani a kettőt. A Barum-ot pl. a Debica-val kellene összehasonlítani, árban szinte ugyan ott van, viszont a Barum jobb minőségű, tartósabb, jobban tapad.
2010. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5-6000 ft különbség van a kettő márka között Michelin vs Barum között,de csak akkor, ha nem az utolsó pillanatban veszed meg a nagy hó után. Kb. ennyi a különbség prémium és nem prémium között. Egyébként a prémiumnak mondott Michelin A3-as gumit 2005-ben dobták piacra ami most is tudja a dolgát 5év elteltével a legújabb A4-es minta mögött.

New: [link]

2010. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szükséges téligumira pénzt szánni,de akkor az autót sem kell elővenni télvíz idején. Normális ember sem jár télen papucsban. Nem akarok itt senkinek sem okoskodni,de csak 1x kell egy csúszós havas úton elveszteni a gk. feletti irányítást,utána rájön a vezető,hogy talán nem is olyan hülyeség amit a közlekedésbiztonsági emberkék mondogatnak a Tv.-ben a "nagy" tél előtt. Balesetmenteset mindenkinek!!! :)
2010. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Férjem csak ennyit mondott, nem tudom, hogy 14-es vagy 15-ös, de akkor majd holnap kiderítem. Lehet, hogy jobb a Michlein, de Barum van és az egyik tönkre ment, és most nem állunk úgy anyagilag, hogy 4 teljesen új gumit vegyünk. Amúgy eddig 3 telet "kiszolgált", pedig használtan vettük, nem volt vele még gondunk. Ahhoz ragaszkodunk, hogy legyen téli gumi, ez nem kérdés.
2010. nov. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!