Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni egy Peugeot 206...

Megéri venni egy Peugeot 206 SW autot? Azaz combi

Figyelt kérdés
Ilyen autot szeretnék venni és már mindenki mondott nekem rola minden félét,hogy nem jo autok a peugetok meg nemtudom miket...ezért szeretném kérni véleményeiteket, tapasztalataitokat!Előre is köszönöm
2009. jan. 11. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy sokkal több az idegesítő kisebb -nagyobb probléma velük, mint a japán ,koreai, vagy német tipusokkal.

De szerelemnél az embert nem érdeklik a "kis testi hibák"

:D

2009. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt is olvashatsz róla:

[link]

2009. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen autónk van, nagyon szeretjük:)

Nincs vele sok probléma, kivéve: már vagy kétszer elromlott az egyik hátsó ajtó nyitója (igaz, 5 év alatt:)

De más baj nem volt vele,azt meg megjavíttattuk.

Amúgy ne túl tágas, de kényelmes.

2009. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 307 Break van, ez egy hasonló kocsi csak nincs üvegteteje. Én ajánlom. Hallottam, hogy nagy élmény az ég látványa utazás közben, éjjel meg látod a csillagokat is. A Peugeot-ok azért nem olyan rossz kocsik. Én újan vettem 4 éve, most van benne 140ezer km és ugyan voltak apró hibák, de jó kis kocsi.
2009. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te vezetés közben az eget nézed ?? :P :D
2009. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!