Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le a simoson-om?

Miért fullad le a simoson-om?

Figyelt kérdés

A simson-om mostanában azt csinálja, hogy felkapcsolok 4.-be, jól kihúzatom és egyszer csak kifullad, olyan mintha egyik pillanatról a másikra kifogyna a benzin! Segitsetek pls hogy miért csinálja ezt!

Kösz!


2010. nov. 13. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy túl sok benzint kap
2010. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

úszóházból elfogy a benzin

CSAK A ROBOGÓ!!!

2010. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha ha...

Elesel egy robogóval minden sz*rrá törik, javíttatni kisebb vagyon, motorjáva valami kampec szintén súlyos lovetták...

simsonnál meg 15 ezerből motortfelújítasz


karbit pucold ki, és nézd meg hogy ha csak simán lehúzod a csövet a benzincsapról, milyen erősséggel folyik a benzin, ha csak csordogál, valószínű, hogy a belső szűrője van eltömődve

2010. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kössz szépen

megnézem

2010. nov. 13. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja nekem is azvolt h a benzincsapnál a szűrő tele volt retekkel.
2010. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a benzincsapnál az átfolyást, ahogy az előző hozzászóló is írta, és még egy, amit sokan elfelejtenek, a tank szellőzőjét is nézd meg. Ha teletankolod, és el van dugulva, akkor előfordul, hogy nem megy le a benzin a csövön (ellenben ha lehúzod a csövet akkor sokszor kap annyi levegőt, és olyan mintha oké lenne).


Hidegen/melegen jól indul?

2010. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azért fullad le,mert SIMSON,hanem mert elhanyagoltad!

Egy jó simó mindig hadrafokható télen,nyáron!

2010. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen valós hogy elhanyagoltam.....

A nyáron kaptam ráköltöttem több mint 70-ezer forintot de még mindig van neki ez a hibája és amikre én gondoltam hogy rosszak azok nem jöttek be. ezért gondoltam hogy rákérdezek!

Amugy pedig meg tudom becsül a dolgaim hidd el

2010. nov. 26. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!