Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Flash? Tapasztalatok?

Keeway Flash? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól várnék választ akiknek tényleg van ezzel a robogóval valamiféle tapasztalatuk. Fogyasztás, erő (dombon felfele érdekelne legjobban), kezelhetőség? Akik csak a Keewayt szidnák, és csak kínaioznának, azok NE írjanak. Mert igen igaz kínában gyártják DE az alkatrészek szemtelenül olcsók és van 2 év garancia rá, szóval 2évig akármi a baja lenne amit nem én okozok kénytelenek ingyen megcsinálni. 2évnél meg tovább nem használnám. Előre thx!
2010. nov. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

kőővajt akarsz venni?

vegyél valami rendeset, ne kínait!

2010. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

( csak egy gondolat: a 2év garancia teljesen rendben van, csak lehet ,hogy inkább használni szeretnéd, és nem szervízbe hordani -főleg ha nem megy lábon. Menj el és próbálj ki egyet. )


[link]

2010. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatok:

Keveset eszik,ez igaz, de ez arányos a teljesítményével is. Azaz harmatgyenge. 50kb a vége, fojtás már nem volt benne.

De ennél a 45 olyan érzés,mint a Gilera Stalkeremmel a 95.

Nagyon instabil. Irányítása sz@r, mögötted van az egész súlypont( vittél már úgy biciklin valakit, hogy mögötted ült/állt? Na,pont olyan szar)

Kívéjt nem érdemes venni. Nekünk is egyszer volt, 500km-rel örültünk, hogy 50ezer bukással elpasszoltuk.

2010. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a garancia meg sokat ér. Nekünk is minden elment rajta, és mindent ki is fizettettek velünk, azzal a címszóval, hogy mi tettük tönkre. Namost hogy olcsók az alkatrészek... Na most gondolkodjunk:

A) Veszel egy Keewayt, ami valszeg minden héten szerelőt lát. Olcsók az alkatrészek, ez igaz,de a sok kicsi sokra megy. Heti 5000ft, az még olcsónak mondható.

B) Veszel egy használt Olasz motort, ami Magyarországon vásárolt,kevés km van benne és rendbe vannak a papírjai. 200ezerből csomó ilyet találsz.

Ja, hozzáteszem a Flashnek virsli gumijai vannak...elég necces.

2010. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem a keeway TX50 (supermoto verzió) elég jól gyorsul, és a 75ot viszi gond nélkul, e ez kicsit más. a garancia:

50 km után beszedodott a kipufogó, megcsinátá, 20 000ft-ért. elszakadt a lánc, tettek fel újat (teszem hozzá, rosszul), 10 000ft-ért. és mégcsak vissza sem adták a régit alkatrésznek. a garanciáról ennyit. megbízhatóság: nekem Minarelli blokkos, a motornak semmi baja sem volt. pedig már mindenféle olaj vlt benne. a váz tényleg nem a leg stabilabb, a futómu úgyszintén. a heggesztések minosége nulla. a Keewayeket, ha felállítod, magától a helyére csapja az oldaltámaszt. nekem ez letorott, csak úgy. a rendszámtábltartónak at eik felén eltorott a hegesztés menet kozbe. nem surun potyogtam róla, eyszer doltem el, nem i túl nagy tempónál, és a kormány elhajlott. az elektronika turheto. a gumik: az enyémen elég szélesek, de a tapdásuk nagyon gyenge. melegen? még nem sikerult annyira felmelegítenem, hoy tényleg j legyen a tapadása. de olyan sziárdak, mint a beton. elonye, hogy az elso garnitúra gumi nugdíjas koroig kibír. én driftelgettem vele eleget, és a gumik olyan állapotban vannak, mint az újak.

2010. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minarelli blokk teljesen más cimbora. Ez csak egy silány koppintás.Mint az összes kínai blokk.
2010. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom, hogy koppintas. de attol meg lehet jo.
2010. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én nyúzom most már 2 éve és semmi baja nem volt soha, hülyeség, hogy hetente kell szervízbe vinni, tavasszal egyszer elviszem, akkor is csak átnézik és semmi gond nincs vele... De lehet hogy csak nekem van szerencsém :O :D Am meg a vége az nem 50 hanem 70 ;). Viszont tényleg eléggé instabil és kicsik a gumik... De gond az nincs vele, csak lehetne stabilabb...
2011. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!