Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék kocsit venni. Mit...

Szeretnék kocsit venni. Mit javasoltok egy 17 éves lánynak, aki most tanul Peugeot 206-on vezetni!?

Figyelt kérdés
Légyszi segíts!
2009. jan. 10. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Chevrolet Avalanche. ;)
2009. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Opel Corsa -én ilyet vettem elsőként, megbizható, nőies, könyü vezetni és parkolni vele.
2009. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ebből leszólás lesz, de én corsán tanultam, amikor átültem a wagon r-ünkben az fantasztikus érzés volt, jobban éreztem az autót, jobban tudtam parkolni, jobb volt a menetteljesítmény, és egy mondjuk egy régebbi corsa egy wagon r-el vetekedve nem jobb egy ütközésben, hiába pletykálnak hogy de gyenge a kasztni meg mittomén, van egy rendelet, milyennek kell lennie egy autónak mo.-n, ebben benne van az is hogy egy ütközés során mit kell bírnia, egy 206, egy corsa(nem az új), vagy egy suzuki nagyábból ugyanúgy teljesíti a normát! Mennyiért tudsz autót venni? Régebbiekből, és első autónak régi suzukit ajánlanék, rondák, de megbizhatóak és nevetségesen olcsók az alkatrészek! a törés az első 2 évben garantált, senki nem ussza meg! Na jó vannak mázlisták... Nekem is mondták annó hogy kissebb nagyobb koccanás lesz, ebbe törődjek bele, lett, tovább adtam az igét, és újra igazolódott a tény! Amúgy meg régi autóknál a megbízhatóság csak is az előző tulajokon múlik! Persze nem mindegy mennyi a javítás! A Nissan Micra is ideális, szintén nagyon megbizható, a szervíz és normál áron van, könnyű vezetni, parkolni, és elég csajós, illik minden lányhoz! wolkswagenekkel ismerőseimnek csak igen drága problémáik voltak! régi punto, legyilkolhatatlan, ilyet használ több futár ismerősöm, és szintén jól néz ki! alfák gyönyörüek, de felejtős hacsak nem újjat akarsz venni! A régebbieknek a legnagyobb részét már legyilkolták!

Aztán új autók! Hát abból gyakorlatilag minden kicsit ajánlani tudom! Több információ kéne, mik a főbb szempontok, az ár, a külső, a márkanév számit e? stb...

2009. jan. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Előző hozzászóláshoz megjegyzés:


ne pánikolj, azért nem törvényszerű a törés :)

maximum kis karcolás, attól függ milyen gyakran mész vele.


Ha nagyon gyakran, akkor néhány karc becsusszanhat, de az nem a tapasztalatlanság miatt, rutinos vezetőkkel is megesik és még nem is törvényszerű


Szóval...ne rémüldözz, ha közeledsz a 2 éves jogsihoz :D

2009. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem rémüldözök, 4 éve tettem le a jogsit, azóta majdnem minden nap használom az első naptól kezdve, karcolás volt 2-3, törés 2-3, mármint olyan koccanások amikkel még utána hetekig tudtam használni az autó és a légzsák sem nyílt ki! De már egy ideje nem volt semmi! Már lassan 2 éve:)
2009. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszike:)
2009. jan. 18. 11:29
 7/9 anonim válasza:
100%
Akár új akár régi, teljesen mindegy milyen autót veszel, mindnek megvan a maga hibája, és előnye is. A koccanásoktól pedig ne tarts, ha figyelsz, a magad részéről mindent megtettél, hogy elkerüld őket. Mások figyelmetlensége ellen meg úgysem tudsz tenni semmit. Ez nálam bevált, 4 év alatt 0 koccanás.
2009. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Zastava!

Nekem Zastavám van(illetve öregapámé).

Meglehet rajta tanulni rendesen vezetni.

És nem olyan nagy baj, ha esetleg meghúzod..

2009. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 1 koccanásom sem volt 2év alatt...
2009. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!