Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyasztana az autó?

Mennyit fogyasztana az autó?

Figyelt kérdés

Ki szeretnénk a télen menni Finnország- Rovanieimbe menni.

És kocsival szeretnénk.Csak nemtudom, hogy mennyit fogyasztana az autó. Pár adat a kocsiról: Suzuki 1.3 GLX, 93 lóerős.

Az út 2487km(kb.1nap 14óra)

És téligumit most rakattunk a kocsira.Kibírná oda-vissza az utat?

Fontos lenne nagyon!:)

Előre köszönöm a válaszokat.


24/l


2010. nov. 10. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a kocsi kibirja a gumi is

a benzin olyan 70 000-be kerül

2010. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a Suzukit, de tény ami tény 130-al elmegy a világ végére meg vissza.

130-as utazóval, szerintem 6-7 liter, talán.

Abból indulok ki, hogy Nekem 2.2-es benzines opel omegám van, ami testes, nehéz autó és 130-nál 7,5-öt eszik.


Amúgy szerintem menj repülövel és bérelj ott kocsit.

Olyan sok kilométert lenyomni, kopik az autó, sok barom az utakon..... oda vissza 5000km + még ott is elszaladgáltok, máris meglesz 6000km, ami 7 literrel számolva kb. 150 ezer csak az üzemanyag, rászámolhatsz egy olajcserét is, mert 10 ezrenként a gondosabb tulajok kicserélik és mire visszaérsz majdnem ott leszel.

Ha esetleg bedöglik valahol, mert ugye megeshet, akkor a szervíz óradíjak kb. 5-ször többe kerülnek mint Magyarországon. Számold bele a szállást, a kajálásokat útközben, útdíjakat.

2010. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen igazadvan. Pont a tegnap este számolgattuk, hogy a benzin a kaja és még a szállodák, nameg persze hamég Rovanieimbe is akarunk vásárolgatni ésmég bulizni elmenni.. nem olcsó mulattság. Éshát igen jobban megérné repülővel menni. És ahogy leírtad a dolgokat is.. nem szeretném ha útközbe lenne valami a kocsival:S mert új kocsi és hála az enyém.. És inkább repülő nem fáradunk el annyira nemkell váltogatni egymást a vezetésben.

Köszönöm válaszodat!

2010. nov. 11. 13:30
 14/15 anonim válasza:

Suzuki a ti autótok !

Ha nem kell a kocsiba aludni a hófúvásban akkor kevesebbet.

És szerencséd ,hogy nem SXszét.

Vigyél :elemlámpát,hólapátot,takarót,ivóvizet,...

2010. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mert mivan az SX-el ?
2010. dec. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!