Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostansag sok helyen van...

Mostansag sok helyen van forgalmi vizsgabiztos megvesztegetese?

Figyelt kérdés

En videken nem mertem volna megkerdezni se anno, de most mar az autosiskola alapbol ezt is fizetesi tetelkent jegyzi. :D


Sose lesz korrupciomentes ez az orszag.


márc. 25. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

"most mar az autosiskola alapbol ezt is fizetesi tetelkent jegyzi"


Ezt bizonyítsd kérlek.

márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken én első jogsimnál megkérdeztem az oktatómtól, és mondta, hogy nincs. Ahol az A-t csináltam Pesten, ott viszont tényleg nem mertem megkérdezni és nem is volt rá szükség, talpig úriember vizsgabiztosok jöttek minden hétfőn és minden elsőre meglett.
márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan viszont volt 15 éve 20 ezres városban, ahonnan alapból a vizsgaközpont 1 óra autókázás, tehát gyűjtik bőven a csoportosan vezetni járó diákok az országúti meg éjszakai km-eket, hogy mivel a kisvárosban két konkurens iskola is volt, a kevésbé népszerű némely oktatója kicsit a kelleténél hamarabb közbeavatkozott hogy megbukjon a diák. De nem a vizsgabiztost kenték meg, hanem az oktató döntötte el, hogy lehúz-e még egy bőrt a diákokról. Amilyenek ma az árak és amilyen kevés az oktató, sok a diák, szerintem ilyen sincs már.
márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a kérdést sok helyen olvassák...


....a válaszokat méginkább...

márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem bizonyitgatok semmit, nekem ezt most mondta egy megbizhato szemely, h ez egyik tetel volt a listaban.


Tehat mar az sincs, hogy okosan, hanem nyiltan. Ezek vagy kormanykozeliek vagy olyan pofatlanok mint a kormany.

márc. 25. 11:53
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Állítasz egy valótlanságot a vizsgabiztosok megvesztegethetőségéről, amit "alátámasztasz" egy szintén egyértelmű hazugsággal. Innentől nem lehet téged komolyan venni.
márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6 Ha állítasz valamit, ami azért elég meghatározó és súlyos állítás, akkor azt neked kell alátámasztanod, hiszen te állítod. Ha arra nem vagy képes, hogy alátámaszd azt amit állítasz, akkor mi értelme van a kérdésnek?


Hiszen egyetlen érved van, ami simán bizonyítható, hiszen állításod szerint nyíltan kezeli az autós iskola. De akkor miért nem bizonyítod?

márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-ra:

Tehát te magad semmit se láttál, ami erre utalna. A "megbízható személy" meg vagy hazudott neked vagy félreértettétek egymást.

márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem o volt az egyetlen hozzatartozoja, akinel alapkent kezeltek.


Birosagon vagyunk, vagy mi tortent?

Meg ram veri az ajtot a TEK is, mert gyakorikerdesekre feltettem egy kerdest :D


Mire gondoltal, h leirja egy autosiskola papiron h "megvesztegetes: 40 ezer"?

márc. 25. 15:47
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!