Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik magyarországon...

Miért hiszik magyarországon az emberek a Volskwagenre azt, hogy prémiumautó?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 09:44
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

"Miért baj ha akár azt hinnék?Kérlek meséld már el?"

Mert köze sincs a prémiumhoz. Egyszer ülj be egy prémiumautóba, és meglátod. A VW egy egyszerű hétköznapi autó. A-ból B-be való közlekedésre találták ki.

2010. nov. 7. 16:37
 22/33 A kérdező kommentje:

"Aki nem ült még benne, nem vezette még, ne irjon!"

Remélem itt nem rám célzol. Én már ültem nem is egyszer VW-ben, de, hogy összeszarjam magam? Hát az nem jött össze. Például a Golf V-ös műszerfala egyrészt dögunalom, másrészt még a műanyagok sem túl jó minőségűek. Vagy Passat? Ültem egy 1.8-as 160 lovas CC-ben. A belsőben a leghangsúlyosabbak a kályhaszínűre fényezett műanyag betétek, meg, hogy miért nincs benne bőrülés, bár ez utóbbi a tulaj hibája. Viszont egyértelmű pozitívum, hogy keret nélküliek az ajtói! Legalábbis amíg ez meg nem bosszulja magát, és nagyobb sebességnél szépen be is szűrődik a szélzaj.

Az 1.8-as motor nem egy nagy "Was Ist Das", elmegy, de nagyobb sebességnél eléggé kifullad. És ha már itt tartok

"Mazda hatot cseréltünk le pasatra.Végre autónk van."

A régit nem ismerem, ezért arról nem nyilatkozok. Viszont az új fényévekkel jobb, mint a Passat. Elegánsabb és sokkal jobb anyagok az utastérben, kellemesebben csukódó ajtó, sokkal jobb futómű. Igaz, a 2.2 dízel kábé 210-ig húz csak, de elég az.

2010. nov. 7. 16:50
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem kell összesz@rnod magad a passatban,de a mazdába+a toyotába nyugodtan belesz@rhatsz:)
2010. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
51%
Előzővel egyetértek. Üvölt rólad, hogy nem értesz a VW hoz, vagy az autókhoz álltalában. Egy autó nem attól jó, hogy villog a müszerfala mint egy karácsonyfa. Attól, hogy a vw neve "népautó" már régen nem ezt a posztot tölti be.
2010. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
még valami: lehet, hogy te egy leharcolt 1,8 ban ültél, de én az 1.9 motornál rendesen éreztem az erőt benne, és azt nem csak 130ig hanem utána is...
2010. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Minek villog a műszerfala?

Bár igazad van, a VW a nevetséges kék műszerfalvilágítását lehet, hogy a homasitától szerzi be.

2010. nov. 7. 18:53
 27/33 A kérdező kommentje:
Leharcolt? Egy 2 hónapos autó?
2010. nov. 7. 18:54
 28/33 A kérdező kommentje:
Ja, a másik amit még nem is írtam, hogy minden VW tulaj krvára beképzelt. Ők mind azt hiszik (hiszitek), hogy a VW maga a Jóatyaúristen, és attól nem is nagyon van jobb autó. A kommenteitekből ez tökéletesen látszódik.
2010. nov. 7. 19:07
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos. ne kamuzz már. akinek annyi esze van, hogy feltesz egy kérdést, hogy aztán a válaszolókba beleköthessen annak nem hiszem, hogy 2 hónapos passatja van. A VW nagyon jó autó, nem kell mindig szervizbe hordani, elegáns, erős. ettől lesz egy autó prémiumautó a részemről
2010. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
igen!!!
2010. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!