Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó de megbízható az A vectra?

Olcsó de megbízható az A vectra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Autó vásárlásra adtam a fejem, és most keresem az igazit. Most éppen egy A vectran gondolkodok. Jól felszerelt, 2.0i 115 pacis motor. Íme:

[link]

Tanácsokat szeretnék a kocsival kapcsolatban, ill. tapasztalatokat, hogy szerintetek, hozzáértőknek mi a véleménye erről a típus/évjáratról. azt írja az eladó, hogy "kitűnő". Alvázkezelve volt, le lett fújva nemrég, 0 rozsda stb. Azt írja, annyi a baja, hogy kipuf. dobot kell cserélni. Sok mindent cserélt még pl. első üléseket stb.

Lényeg a lényeg, hogy akármilyen tanácsot, akármit meghallgatok és várok :)

Köszi!


2010. nov. 7. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. 5 éve volt sima 1,6-os 8 szelepes "A" Vectrám az bevált. 90-es évjáratú volt, 280ezer km-rel vettem és 380 ezerrel adtam el. Az is benzin gáz üzemű volt. Az 1,6-os motornak egy szolid teljesítménye volt (80le) 7-8 literből kijött benzinből gázból 8-9.

Mindenképpen azt javaslom, ha meg akarod vásárolni, hozzáértővel nézesd meg. Fényképen jól néz ki, ki van javítva a kasztni, de fényképen nem látni mindent, biztos hogy már rohad a kaszni, elő fog jönni a rohadás. A kipufogódob az nem egy vagyon végülis.

A 2 literes motor tuti fogyaszt vagy 10 litert Te tudod az belefér e, autógázzal még így is gazdaságos, ha megveszed a gáz rendszert is le kell ellenőriztetni szakemberrel.

Az alkatrészárak már 5 éve sem voltak húzósak a többi autóhoz képest.

A motor állapotát is jól meg kell nézni, mert a gáztól jobban kopik a motor, a hengerfejet hazavágja, nehogy egyből egy hengerfej felújítással kezdődjön a dolog.

Nem jó összehasonlítás hogy 1,6-osról írtam, de nekem olyan volt.

2010. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 éves 2.0-ás A Vectra-m volt és a gatyámat felzabálta. Minden hónapban valami szerviz, 12l-es fogyasztás, drága kötelező. Az utolsó húzása az volt, hogy menet közben leszakadt a hátsó híd. Ha nem csak 20-30 körül mentem volna épp, életveszélyes lett volna. Soha többet nem kell nemcsak Vectra, de egyáltalán, öreg autó. Persze lehet én választottam rosszul, csak elmeséltem.
2010. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!