Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék Simson s50B1-re...

Honnan tudnék Simson s50B1-re eredeti tank, és oldaldekni matricát szerezni?

Figyelt kérdés
Van egy 1976-os évjáratú Simson s50B1 típusú motorom, újra festettem de nem találok rá eredeti matricát. (Mert erre a fajtára tudniillik kisebb kell) Jó lenne ha tudnátok egy linket küldeni. A válaszokat előre is köszönöm!
2010. nov. 6. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hátha van neki...

2010. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

www.mofaker.hu

V vhogy így... beírod google-be h mofaker és kidobja :P Pest és Solt az üzlet

2010. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válasz író


Ha nem tudnál olvasni nem enduro-ra kell a matrica hanem SIMSON S50B1-RE!!! Nem is tudom mi lenne ha egyszer figyelmesen elolvasnátok a kérdést! Talán még segíthetnétek is valamit!

2010. nov. 7. 09:40
 4/8 RaimiPuch válasza:

ha neked meg lenne csöppnyi értelmed megtalálnád magad, létezik Google, meg bemész egy motor alkatrész boltba, nem konkrét márkaboltba persze, hanem egy általános motorosboltba, ott kilószámra vannak kirakva,

s akkor máris nem kéne itt felháborognod, mert arra végképp nincs okod, hiszen senkinek nem kötelező ide írni,

másrészt egy átlag embernek az összes S50-51-es szériás szecskavágó menővagyok most mer van ienem motor endurónak minősül, sőt sokan a KR51-est is endurónak tarják, magyarán ha nem tudnád a Schwalbet, abból is a turbómotorosat azaz a KR51/1-est, sőt én azt kifejezetten terepmotornak használom, egyet mondanák még ha nem tudod mit honnan, mit hogyan, szerintem neki se állj a motor belső külső bütykölésének.

S bunkón meg ne várj az emberektől segítséget, szal ink tanuld meg akkor magad feltalálni.

2010. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ja ha nem tetszik a válaszom akk találd fel magad te csíra!! És olvasd el amit ír a vaterás ember...


Nagyon jó minőségű , eredeti méretű és színű matricák.Minden típusú simsonhoz van. Az ár ,párjára értendő.Kérésre külön felrakom.!!


MINDEN TÍPUSÚ SIMSONHOZ VAN!!


B+ te gyökér. Olvass először TE figyelmesen aztán ugass. Asshole.

2010. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első voltam
2010. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de én nem Baz+-oztam, nem gyökereztem, és azt hiszem nem használtam rád semmi obszcén jelzőt. Ha esetleg az bántott meg hogy "nem tudnál olvasni" akkor elnézést szeretnék kérni. Lehet hogy van azon az oldalon matrica, de én nem találtam... És elhamarkodott döntés volt számomra az hogy egyszerre egy ilyen választ írok. (Hibáztam elismerem!) Vitázni ezen egy ismeretlennel nem fogok, mert van nekem ennél nagyobb gondom is. De ha ez ennyire felkavart hogy "nem tudnál olvasni", akkor hogyha neked írnának ilyet hogy "ha neked meg lenne csöppnyi értelmed" vagy "B+ te gyökér." akkor agyvérzést kapnál a gép előtt!? Én ezt nem sértésnek szántam, de ha te ennek tituláltad be akkor már az előző sorokban elnézést kértem.

Ja és hiába kerestem a google-ban nem találtam, és igen bementem motorosboltba is, de ott csak mind egyenes oldalú tankra kapható matrica. Mert én előbb keresek mint kérdezném meg itt. És köszönöm hogy ilyen civilizált módú válaszokat írtál. Üdv.

2010. nov. 8. 14:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már nekiálltam a motor belső, és külső bütykölésének, és végeztem is! Új berúgó tengely, berúgókar, váltókar, gyűrűzés, csapszegcsere. Ez volt belül. Kívül: újrakábelezés, teljes festés (Váz, tank, oldalak), új ülés. Ezeket mind egytől egyig motorosboltból, vagy bontóból szereztem be. És azt hiszem ha nem tudok eredeti matricát beszerezni, az nem jelenti még azt hogy fogalmam sincs a motorról. Mert ha a motorosboltba sincs, és az interneten sajnos nem tudom képről a kisebbet, a nagyobbtól megkülönböztetni, és ha nincs oda írva mellé hogy milyen típus nem fogom potyára megrendelni. (Hiába 70Ft) És én még le szeretném írni, hogy én nem háborodtam fel. Te biztos jobban felháborodtál, mert én ugyan is nem kezdtem el senkit se osztani.
2010. nov. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!