Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 b7 2.5 tdi v6 magasnyo...

Audi a4 b7 2.5 tdi v6 magasnyomasu szivattyu hiba. Mennyire lesz draga a javitasa?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, szar motor, nem kellett volna megvenni stb. De eddig 2 eve van nalam es teljesen jol szolgalt. Most viszont egy gyorsitas kozben megtorpant az auto es megallt majd azota neha indul vsak el akkor is lefullad par masodperc utan. Ki lettek olvasva a hiba kodok es a magasnyomasu szivattyu nem ad jelet a vezerlonek vagy valami ilyesmi pontosan nem emlekszem ra, de a pontos hibakodokat is letudom irni ha szukseges. Szerelo ismeros szerint valoszinuleg a magasnyomasu szivattyu koszont el. Ennek a javittatasa nagyjabol milyen osszegbe fog fajni? Gondolom nem lesz olcso.
tegnap 21:01
 1/4 Mad Max2 ***** válasza:
79%
Fél misi
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ, de legfőképp azon ki csinálja. Nevesebb szervízek nyílván dupla áron fogják megcsinálni.
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy pontos arat nem lehet mondani, csak kivancsi vagyok, hogy nagyjabol mire szamitsak. Remeltem hogy max 300ezer korul meguszom, de akkor gondolom ezt a remenyt engedjem el.
tegnap 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt engedd igen és még más "érdekességet" is találhatnak közben.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!