Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autózás miért nem megy ki...

Az autózás miért nem megy ki a divatból?

Figyelt kérdés
Mikor fog lecsengeni már a divat autózás, nem arra gondolok aki munka céljából autózik?
tegnap 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez nem divat kérdése. Az autó kényelmesebb, gyorsabb mint a tömegközlekedés. Aki vidéken lakik annak meg kifejezetten előnyös, ugyanis faluk közt ritkán járnak a buszok, 3-4 buszmegállónál több nem szokott lenni szóval sokat kell gyalogolni. Parkolásért nem kell fizetni és dugók sincsenek.

Mióta van autóm azóta talán nehány alkalommal mentem busszal de akkor is azért mert buliba mentem és ittam. Amúgy autóval megyek mindenhová és a rokonaim, barátaim is mind autóval járnak.


A pestieket én sem értem. Amikor én felutazok pestre akkor tök jól elvagyok a tömegközlekedéssel. Nem kell parkolóhelyet keresnem és nem araszolgatok a forgalomban sem. Általában csak leparkolok egy P+R parkolónál és megyek tovább metróval. 5 percenként van járat, igy nem is kell figyelni a menetrendet.

ma 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szolovjov ***** válasza:
A divat autózásra gondol a hölgy. Amikor csak rajoskodnak úticél nélkül. Közben ordít a Csóré Béla meg ilyesmi.
ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!