Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl sok olajat töltöttem?

Túl sok olajat töltöttem?

Figyelt kérdés

Felvillant az olajlámpa a kocsimban, alapbol castrol 5w30 olaj volt benne, de nem találtam a benzinkúton castrolt, ezért 5w30 mol dynamic olajat töltöttem rá, 1 litret. El is tünt a jelzés, csak nem tudom, hogy ez mennyire problèma, hogy nem ugyan olyan került bele. Jelenleg maximumot jelez, gondolom nem lehet benne túl sok olaj. Az auto egy audi a4 b9 2.0 tdi 190 ló.

Nem gond, hogy bele töltöttem azt az 1 liter olajat, vagy csak felet kellett volna?

Remélem járhatok így a kocsival nyugodtan, újdonság még nekem ez, 2 napja vettem a kocsit

Köszi mindenkinek a mi hamarabbi választ



ma 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jo igy.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a Dynamic Gold longlife ment bele, az rendben van, mert van vw 507 minősítése. Ha a sima Dynamic Gold, az nem ebbe az autóba való.
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A longlife ment bele, irta, hogy audi, skoda vw autokba valo.

Ezek az autok ennyire hajlamosak az olaj fogyasztasra?

ma 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább azon aggódnék, hogy 2 napja vetted az autót és már rá kellett tölteni 1 liter olajat...
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, viszont minimum szinten volt már amikor megvettem, és 1200 km-t mentem vele azóta
ma 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!