Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire érdemes autót fenntar...

Mennyire érdemes autót fenntartani ha csak "csajozás" miatt látom szükségét?

Figyelt kérdés
Hiába élek vidéki megyeszékhely belvárosban, rendszeres a nyávogás hogy miért nincs autóm illetve jogosítványom. Tehát úgy tűnik ha egy szebb barátnőt akarok ez belépőszint

ma 09:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
77%
#28 Nem egy kapcsolatnak ez az ára, hanem az olyan kapcsolatnak van ára, amikor te majd' 30 évesen 18-20 éves, aránylag tapasztalatlan csinibabát akarsz magad mellé, ő meg ásna egy kis aranyat, ha már ennyivel idősebb pasira fanyalodik. Csak azt nem értem, neked minek ilyen kapcsolat. Meg azt nem értem, hogy ha semmilyen kapcsolatod nincs, akkor hogy ugrasz egyből oda, hogy nem akarod más gyerekét nevelni. Attól, hogy gyerekes nővel találkozgatsz, nem leszel a gyerekének az apja, sőt, még akkor sem, ha elveszed feleségül, de attól meg fényévekre vagy. Szerintem neked nem autó kéne, hanem nőkkel ismerkedned, nem dől össze a világ, ha elmész 1-2 randira gyerekes nővel, legalább beszélgetsz felnőtt emberrel és kicsit te is jobban be tudod lőni, hogy mit akarsz egy kapcsolattól, mert eddig úgy tűnik, hogy infantilis módon megakadtál ott, hogy legyen valaki, hogy elmondhasd, hogy van csajod, akivel talán néha még szexelnél is.
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
"de külsőleg nem olyan szépek" - mondjuk ha így állsz hozzá az ellenkező nemhez, meg is érdemled, hogy csak olyan jusson neked, akinek nem te kellesz, hanem az anyagi javaiddal való villogás.
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
62%
#30 Jó, majd megmondom a vak ismerősömnek is, hogy igazából csak a gyenge akarata miatt nem lát, ha látó életet akarna magának.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
A kakukk fiókás(elvált gyerekes) nő az olyan mint egy alkesz munkanélküli férfi, járjon csak egy másik elvált gyerekes férfival egy ilyen nő.
ma 13:49
 35/41 A kérdező kommentje:
Én azt akarom hogy csak és kizárólag majd tőlem legyen gyereke. Mozaik családba sose lennék és másnak kölykét sose tűrném meg, ez van.
ma 13:54
 36/41 anonim ***** válasza:
51%
#33: Nagyon sok vak él teljes életet. Az ismerősödnek is lenne lehetősége.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
77%
A válaszaid alapján szerintem nem az autó a fő probléma.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt te ülsz fordítva a lovon. Szerinted egy Andy Vajna féle télapót a két szép gülü szeméért választotta a Timike?


Kb mintha egy m4-es bmw-t akarnál egy suzuki swift árán, és a gyártó a kötsög, mert nem adja annyiért.


Nem, amire te vágysz azért virítani kell. Nem ítéllek el érte, neked ez a réteg jön be, viszont nekik elvárás a 4 karikás autó, új iphone, menő cuccok, ahogy fentebb említették, általában fel kell vágni a barátnők előtt valamivel. Egy gyári melóssal, akinek még jogsija sincs nem nagyon tudnak felvágni.

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
48%
#31 Inkább kímélje meg magától a gyerekes nőket a kérdező. A válaszai alapján igazi gyökér lehet. Tipikus incel, aki szerint a nők a hülyék meg a gonoszak, mert ne adj isten vannak elvárásaik, és nem állnak össze mindenféle jöttment taplóval. Itt persze nem az anyagi dolgokra gondolok elvárások alatt. Egy vele egy korú nőnek az érett, felnőtt gondolkodásmód az alap, nem az, hogy a másiknak legyen autója. Egyébként már nem ez az első kérdés, amit kiírt a témában, pár napja is emiatt sírt... 🤣
ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
#39 Igen, ezért is mondtam, hogy legalább 1-2 randira menjen el azokkal, akik nála "nyilván ki vannak zárva". Mert amilyen gyorsan lepattan még akkor is, ha próbálkozik, legalább kap egy ún. "reality checket". Szerintem iszonyat gáz, ha valaki a 30-hoz közel olyan szinten van, mint egy 15 éves, csak éppen a fejlődésre való hajlam már nem annyi, mint tizenévesen lett volna. Én úgy tudom, legalábbis úgy hittem, hogy középiskolába nem csupán a sikeres érettségi miatt járunk, hanem mondjuk az óvodától kezdődő szocializáció része, hogy pl. a kérdezőre jellemző baromságokon felülkerekedjünk. És nem arról beszélek, hogy miért nem áll össze gyerekes nővel, hanem arról, hogy 29 évesen ott van leragadva, hogy neki 18-21 éves csaj kell, azok közül is a dekoratívabbakat nézi, és bele sem gondol, hogy ez 1. mennyire nem normális 2. nem úgy működik ez, hogy ha ő 18 éves csajt akar, akkor elég megjelennie.
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!