Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire érdemes autót fenntar...

Mennyire érdemes autót fenntartani ha csak "csajozás" miatt látom szükségét?

Figyelt kérdés
Hiába élek vidéki megyeszékhely belvárosban, rendszeres a nyávogás hogy miért nincs autóm illetve jogosítványom. Tehát úgy tűnik ha egy szebb barátnőt akarok ez belépőszint

ma 09:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg valami proli réteget képviselhetnek. Ebben a korban nagyon elhiszik, hogy övék a világ, majd indul a lejtmenet.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
Az mondjuk baj, hogy már a fiatalok is ennyire offon vannak. Ilyeneket általában a 30-as korosztálynál kezdtem el tapasztalni, tisztelet náluk is a kivételnél, mert tudom, hogy van bőven azért 🙏🏻
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem az is lehet hogy egyfajta kompenzációként tekintenek erre mivel én 29 éves vagyok.


Itt vidéken meg a korosztályom jó része elvált gyakran egyedülálló anya már, a tanultabb réteg meg Budapestre költözött.


Én meg nyilván más férfi gyerekét nem fogom nevelgetni.

ma 13:04
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha 29 évesen 18-21 évesekre nyáladzol, ne csodálkozz.
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
ja, hát így azért más a helyzet :D Azért kell villantani valamit, hogy összejöjjenek veled. Ha csak nem vagy egy adonisz, illetve pénzes ( nyilván egyik se)
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
A 21 feletti jellemzően párkapcsolatban, aztán van egy olyan elvált gyerekes réteg 28-30 körül. Nyilván ez kizárt nálam
ma 13:20
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
A "nyilvánt" nem értem, miért lenne nyilvánvaló, de ha te így döntesz, akkor az a te dolgod. Viszont ne haragudj, 29 évesen ne csodálkozz, hogy valamit virítani kell a szerinted "szép" 18-21 évesnek, hogy veled járjon, ne a korban, mentalitásban hozzá közelebb levő 20-25 évessel, akinek valószínűleg szabadideje is több van és talán még van is közös témájuk. Te akkor érnél sokat egy 21 éves csajnak, ha tudnád ide-oda furikázni, anyagilag több mindent megengedni, ide-oda elvinni, és ezzel úgymond státuszt szerezne a barátnői körében. Mondjuk értem én, hogy aki 29 évesen egyedül van, az sokszor nem a véletlen műve, de ne mondd nekem, hogy egy megyeszékhelyen nincs egyetlen veled egyidős gyermektelen nő sem. Csak nem ismerkedsz, meg nem jókor, nem jó helyen ismerkedsz. Faluban ahol mindenki ismer mindenkit még megérteném, de ott sem házas mindenki huszonévesen. Egy megyeszékhelyen egyszerűen statisztikai képtelenség, hogy ne találj magadnak párt, ha nem vagy teljesen idióta.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a magyarázatot tehát ez az ára egy kapcsolatnak.


Nem azt mondom hogy abszolút nincs szingli korombeli aki nem gyerekes, de külsőleg nem olyan szépek.

ma 13:38
 29/41 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam az elég hogy megélek egyedül és lakás is van de ezekszerint tévedés költeni is kell rendesen
ma 13:40
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

"És aki azért robotol a gyárban három műszakban, mert ennyit tudott elérni a háttérből, ahonnan jött"

Akkor Ő ezt választotta. Nem értem mit nem értesz.


"majd az ő gyerekének lesz jobb élete, arra mit mondasz?"

Nem mondok rá semmit. Mitől lesz a gyerekének jobb élete? Hogy az anyja gyári melós volt...?


"Ne hülyéskedjünk már, nem 100%-ban az akarat határozza meg a létet."

De.

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!