Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2024-ben 25-30 éves motor??

2024-ben 25-30 éves motor??

Figyelt kérdés
Hali! Annyi lenne a kérdés, hogy bárkit kérdeztem eddig, azt mondta hogy hiába 30 évesek, akkor is megéri pl. egy Yamaha DT 125 -öt venni, mert az az egyik legjobb motor, amik mindig menni fognak, nyilván függ a gazdájától is. Illetve hogy mennyire lehet hozzá alkatrészt/szerelőt találni ha valami baja van?

#Japán #Yamaha DT #125 cm3 #most venni öreg motort #Yamaha DT 125 2024-ben #szerelő/ alkatrész
okt. 19. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelőt simán, tele van az ország olyan szerelővel, akik csak japánnal foglalkoznak, de azzal profin. Ami gond lehet, hogy ha töröd, nem biztos, hogy értelmes áron tudsz hozzá vadászni pl. sárvédőt.
okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És úgy amúgy bármilyen alkatrészt? Tehát ha mondjuk nem törik vagy valami, csak mondjuk valamit pl. motorikusan ki kell cserélni benne, az úgy mennyire lehetséges értelmes áron belátható idő alatt?
okt. 19. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen alkatrész. Tele van az ország bontókkal, meg létezik minden márkához és típushoz is facebook csoport, szerintem magadtól is tudsz találni, ha szükség van rá.
okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én csak új motort vennék.
okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Gyerekkoromban 1968-as 175-ös czetkával jártam és rohadt jó volt...


Sajnos aztán apám eledta.

Ha még meg lenne simán leraknám rá a jogsit.

De ez sajnos 20 éve volt kb...

okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Még ma is ábrándozom a T 5-ös Pannonniámról, vagy a később elcsrélt 350-es IZS-emről...ezek még ma is mennének..
okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szolovjov ***** válasza:
60%
Én két 38 éves motorral járok. Két MZ-m van. Van hozzá alkatrész, de nem nagyon kell beléjük semmi. Nem tud mi elromlani rajtuk.
okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!