Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok 1,5...

Milyen autót ajánlanátok 1,5 millió környékén?

Figyelt kérdés

Városi szaladgálásra és havi 1-2 vidéki útra szeretném használni, szóval mindenképp valami benzinest keresek.


Nagy elvárásaim nincsenek, viszont annyi mégis lenne, hogy nézzen ki valahogy és szerethető legyen.

Az előző autóm azzal a gondolattal vettem, hogy nem érdekel milyen, csak legyen olcsón fenntartható, viszont ezt eléggé megbántam, mert utána költeni is kellett rá durván, de cserébe ocsmány és öreg is volt😅


A 5 ajtós Ford Fiesta mk7 1.25-ön gondolkozom. Szerintem az árkategóriában nagyon modern és szép, el tudnám magam képzelni vele. Viszont picit aggaszt, hogy lehet a 82 lóerő nagyon lomha lenne, viszont az 1.4 meg nem igazán van értelmezhető áron. (Mondjuk 1 évig elvoltam az előző 70 lovas kocsimmal is, és meg tudtam azzal is barátkozni)


Mi mást tudnátok ajánlani, ami nem egy pénztemető, de azért nem is egy nagyon fapados csufi autó? Szerintem a Jazz és a Yaris nagyon nőies ezért sajnos nem érzem azt a bizergést mint a Fiestánál😅

Ami elvileg egy élvezhető autó, az ereje ellenére is. (Mondjuk a kemény, sportos futómű nem tudom mennyire jó ötlet pestre, a kátyús, szakadékokkal teli utakra)


Szívesen bármit meghallgatok, hogy ki mit venne hasonló árban, ha van valami aranyközépút megbízhatóság és kinézet között amiről tudtok, ne tartsátok magatokban 😁



okt. 17. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Ha teljesen fogalmatlan vagy az autókkal kapcsolatban, legalább ne hangoztasd.

okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Suzuki SX4, vasaló Swift, vagy Corsa D van ennyiért, amit én megvennék. A Jazz sajnos túl van árazva.
okt. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11es, fogalmatlan az, aki 20 éves 2 literes BMW-t meg betegeskedő Peugeot-t ajánl annak, aki városi használtara venne egy 1.2es Fiestát.


SX4 azon kívül hogy olyan izgalmas mint nagyapám gatyája, az ABS szeret tönkre menni, a Swiftben is, plusz a váltó, a D Corsákban meg olyan a vezérműlánc mint egy biciklilánc, a Jazz-ek beáznak, rohannak, hordósra kopik a henger.


Kérdező, jó lesz a Fiesta.

okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ 😁


Valszeg megindulok a Fiesta irányába. Ha esetleg találnék 120 lovas, 5 ajtós, 1.4 t-jet-es, 5 sebességes grande punto-t, azon valszeg nagyon elgondolkoznék, de mivel elég keveset találok mostanában, így lehet a Fiesta lesz a befutó😅

tegnap 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!