Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel G Astra 1.6 benzines...

Opel G Astra 1.6 benzines miért erőtlen a motor és mitől köp a kipufogó kifelé ilyen fekete folyadékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb fél éve vettem az autót egy 1998as évjáratút. Tegnap vettem észre hogy itthon indulás előtt nagyobb gázt adtam neki és a kipufogó elkezdett fekete folyadékot köpködni, persze nem folyton csak ha jobban a gázra léptem.

Ezt a jelenséget üzemanyag szűrő csere után vettem észre előtte nem volt erre példa...

A motor mintha erőtlen lenne üzemanyag szűrő előtt sokszor fel bugott a motor váltások után...

Szerintetek?

Szerelő csak pénteken ér rá...

De addig is ti ez alapján mire gondoltok?

Mielőtt le szolnatok nem vagyok autó szakértő.



ma 05:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a fekete folyadék szerintem csak kormos víz. Megjött a hűvös ,párás idő, a pára meg szépen lecsapódik a kipufogórendszerben.
ma 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabi bácsi ***** válasza:
Sajnos rosszul lett a szűrő csere után és fekete folyadékot hány.
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szürőnek semmi köze hozzá.

Nekem akkor füstölt feketén amikor qrva sokat kapott és evett.

Szervizbe kiolvasták és beállították.

ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig rövid távon használod, akkor összegyűlhet a kondenzvíz a kipufogóban.

Ha elviszed egy hosszabb útra, akkor kiszárad majd.

ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!