Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik értenek is az autókhoz!...

Akik értenek is az autókhoz! Lett egy zaja a kocsinak tegnap, mára sokkal hangosabb. 100% hogy kipufogó, de így kintről nem látom a lukat. Most nincs pénzem szerelőhöz vinni, de minden nap használom. Lehet ebből nagy gond?

Figyelt kérdés
Honda Jazz csotrogány
tegnap 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

- ha 100% kipufogó akkor nem

- ha nem kipufogó akkor igen

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha lyukas a kipufogó, attól az autónak baja nem lesz, ha ez a kérdés. Az más téma, hogy egy rendőr mit szólna hozzá, ha esetleg megállít.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon biztos vagyok abban, hogy kifugó a gond, mert előző kocsim egy Ford Focus csotrogány volt, annak leszakadt a kipufogója. Ennek a mostani kocsimnak meg el is hagytam a kipufogóját, úgy leszakadt. Szóval ez már nem az első kipufogóügyem.
tegnap 23:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz vele baj, lyukas, füstölő kipufogóval is jártam hónapokig és meg sem állított rendőr. Nekem sem volt pénzem megjavíttatni, de szerencsére azóta már patika gépjárművem van. Azon kívül hogy lehúzott ablaknál a mérgező gázokat szívod be, a kocsinak nem lesz tőle nagyobb baja. Ha más nem, legalább nincs akkora folytás rajta.
ma 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megnéznéd először ?
ma 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Már reggel melóba menet leszakadt, elhagytam... Inkább kérek kölcsön javíttatásra testvéremtől...

Ez már egyszer leszakadt, évekkel ezelőtt. Így csinálták meg...

ma 08:04
 7/15 A kérdező kommentje:

Az elhagytamot úgy értem, hogy benn van a kocsiban. Csak ugye úgy leszakad ilyenkor, hogy már nem tartja oda semmi.

Most már az a kérdés, mikor viszem szervízbe, mert nem csak én számítok erre a kocsira, hogy bevisz, meg hazahoz...

ma 08:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Akinek nincs pénze arra hogy megcsináltassa az autón a kipufogót annak egyáltalán miért van autója? Ha nincs pénzed karbantartásra, olajcserék stb, az autód egyre rosszabb lesz és annál többet kell rá költeni. Ajánlom az elektromos biciklit, a robogót, a buszt, a vonatot.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krwkco ***** válasza:

"Már reggel melóba menet leszakadt,"

Hol tört el?

ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A végénél, kerestem képet:

[link]

Kb. ilyen van most a csomagtartóban

ma 11:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!