Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik értenek is az autókhoz!...

Akik értenek is az autókhoz! Lett egy zaja a kocsinak tegnap, mára sokkal hangosabb. 100% hogy kipufogó, de így kintről nem látom a lukat. Most nincs pénzem szerelőhöz vinni, de minden nap használom. Lehet ebből nagy gond?

Figyelt kérdés
Honda Jazz csotrogány
tegnap 22:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8-as volt olajcsere nemrég, arra volt pénz. Most erre nincs, ennyi. És nem tudnék az említett dolgokkal eljárni dolgozni, se a feleségem mikor úgy kezd/végez, hogy nincs tömegközlekedés. Vidék.
ma 11:03
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem sokaknak előfordul, hogy egy váratlan nagy költségre épp nincs, mert más elvitte a pénzt. Nem hiszem, hogy egyedi eset vagyok, sokkal inkább elég általános. Sajnos.
ma 11:04
 13/16 anonim ***** válasza:

"" Lett egy zaja a kocsinak tegnap, mára sokkal hangosabb. 100% hogy kipufogó, de így kintről nem látom a lukat. "

" Már reggel melóba menet leszakadt, elhagytam."

Azért nem szégyelled magad hogy itt hazudsz össze vissza.

Leszakadt, elhagytad de így nem látsz rajta semmit. !!!

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 krwkco ***** válasza:
59%

#13

Nem kellene a másikat hazugsággal vádolni. Nézd meg a hozzászólásai időrendjét. Addig nem látott semmit, amíg a hátsó dob még fent volt. De akkor már volt rajta egy repedés. FELTEHETŐEN az előre néző felén a csőcsatlakozásnál. És ott kifújt.

Azután a rázkódás miatt teljesen elvált a cső és földet ért a hátsó dob eleje. Akkor már nem volt kétséges, hogy hol a baj.

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14. Akkor oda kell írni hogy már tudja mi a baja és tárgytalan a kérdés!!!
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem hazudtam semmit, meg miért lenne tárgytalan? Most is kinn parkol, a csomagtartóban a kipufogóval. Holnap reggel viszem szervizbe. Idegebetegnek érezlek ennyi mondatvégi írásjellel.


Azt meg valaki megválaszolná, vajon van rá esély hogy még holnap estig el is hozhatom? Mennyi ideig szerelnek kb. egy ilyet?

ma 18:09
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!