Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Sallai Nóra féle balesetben...

A Sallai Nóra féle balesetben a BMW milyen típusú E60-as modell lehetett? (teljesítményre)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cI5tRwj6flw


Először is (mielőtt a károgók letámadnának a kérdésem miatt):


Sallai Nórának mély együttérzésem amiért elhunyt a kisfia, őneki pedig gyors felépülést, a baleset esetében pedig jogszerű eljárást kívánok.


VISZONT: Autómániásként el kell ismernem, hogy ez a tempó eléggé tekintélyt parancsoló volt. És nyilván sosem fogok 130-al száguldani városban, de nagyon érdekelne, hogy milyen típusú BMW-vel lehetett ilyen tempóra felgyorsítani lakott területen belül, mert azért ez nem hétköznapi menettulajdonságokat feltételez.

Gondolom nem egy 320d.


Nyilván a kérdésem szigorúan a német autópálya és műszaki mércével értelmezhető így kérlek nagyjából mondjátok meg milyen modell lehetett? Roncsok alapján úgy látom egy 5-ös E60, de azon belül melyeknek lehet ilyen teljesítménye?



ma 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem mi abban a nagy szám, hogy 130-cal ment. Erre még egy régi Swift is képes.
ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
ezt én se igazán értem. a 14 éves 1.4 tsi golfom is megy 200-zal. (Németországban lakom). városban ha van egyenes szakasz, szinte bármilyen csotrogánnyal tudsz 130cal menni.
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelem azokat akik 130-al mennek városba, szerintem Jézus reinkarnációi.
ma 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

"Gondolom nem egy 320d"

Nyilván nem, mivel ötös így legfeljebb 520d.

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
A településre beérkezve van egy lámpa, ami pirosra vált, ha túl gyorsan érkezel, ezt leszámítva semmi sem gátol abban, hogy a kérdéses kereszteződéshez a Dunaharaszti után felvett lendülettel közelítse meg bárki is.
ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!