Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HONDA Civic vagy TOYOTA Corolla?

HONDA Civic vagy TOYOTA Corolla?

Figyelt kérdés
Civic 2003-as a Corolla 2005-ös. Mindkettő tetszik, de melyik márka a megbízhatóbb? Melyik nem romlik el hamar? Melyiket éri meg megvenni hosszú távra? Melyik gazdaságosabb? Mindkettő 80000km -t futott. Ha tudtok segítsetek nem vagyok egy nagy autószakértő. Köszönöm.
2010. nov. 4. 12:18
1 2
 1/18 Santiego007 ***** válasza:
Egyértelmű,hogy Toyota :D
2010. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindkettő japán, megbízható kocsi én inkább a corollát venném az évjárat miatt, azért számít az a két év...
2010. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Santiego007 ***** válasza:

1. vagyok

És itt se írnak róla sok rosszat :)

[link]

2010. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Egyértelműen Toyota:)
2010. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettő nagyon megbízható de a Toyota unalmasabb autó, a Civic ilyen szempontból sokkal élvezhetőbb, de ha csak A-ból B-be akkor Toyota ha 1 kis élményt is keresel akkor Honda.

Lehet lepontozni:D

2010. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sok sok évet spóroltam, hogy vehessek autót. Most van 1800000-em. Ebből már talán lehet venni Corollát, de ha még sporolnék 1 évet talán aurist is tudnék venni. Érdemes rá várni vagy a corolla is olyan jó? (tudom, hogy az auris a ferdehátú Corolla utódja)

Várjak vagy lépjek?

2010. nov. 4. 13:16
 7/18 anonim ***** válasza:
igazából ha kifogsz ezek közül egy jót akkor tök mindegy hogy melyiket veszed
2010. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem a civic is tetszik, de ez kevés,mert nem értek hozzá. A kinézet még nem minden. Talán az lenne a legfőbb szempontom a kettő közül, hogy melyiket kell kevesebbet szervízbe hordani. Corollát vezettem már civicet nem. Néztem pár oldalt és toyota valamivel előbb van mint a Honda a megbízhatóságban. Mi a véleményetek?
2010. nov. 4. 13:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Próbáldd ki a Hondát is és azt fogod választani :)
2010. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Attól függetlenül hogy a Civic általában olajtemető, azt választanám.
2010. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!