Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a téli gumiról mi a...

Erről a téli gumiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Ez még pont beleférne a keretbe de kíváncsi lennék olyanok véleményére akik már használtak ezt a fajta hankook gumit ebben a méretben!



ma 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Középkategóriás. Szerintem nem éri meg az árát.
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy idén maximum 35ezer ft/db amit ki tudok adni egy gumira. Szóval ha valaki tud jobbat ebben az árkategóriában akkor ne tartsa magában!
ma 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt Hankook nyáriban, nagyon jó volt. Igaz, csont kemény ezer éves gumiról váltottam új gumira, szóval ez lehet hogy nem csoda hogy olyan jónak éreztem :D De szerintem nem kell jobb átlagos autóra. Hátsókerék meghajtású vagy vékony oldalfalú gumis autóknál vennék csak jobb márkát.
ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nyári nekem is hankook azzal teljesen meg vagyok elégedve! Télen kicsit más a helyzet. Főleg kora reggel mikor munkába indulok és fagyos az út. Idáig continentalt használtam viszont most nincs 45-50 ezrem guminként.
ma 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Nem lesz baj a Hankookkal, jó márka.
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 retektorta ***** válasza:
#1 Felmentek az árak, ennyi pénzért ezt kapni, ráadásul ez erősített oldalfalú, ami még egy kicsit drágább.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Gumi... Gurul rajta az autó... Milyen véleményem lehetne rajta...?
ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!