Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újpesti (Északi) összekötő...

Újpesti (Északi) összekötő híd motorosok?

Figyelt kérdés

OKé szóval szeretném tisztázni, én is megyek arra minden nap, de azt vettem észre egyre több a rendőr, de tudom hogy rajtam kívül mennek ott még mindenféle motorral, láttam más simsont, rendszámos sport motort, stb... Én 50-es robogóval megyek. Történt ma az az eset hogy a rendőr ott várt a budai oldalon, és már majdnem lementem teljesen mikor megláttam hogy tőlem jobbra ott bújik a fa mögött. Szerencsére észre vettem és megfordultam közbe mondta hogy "Hééé, ott várnak a túloldalon!", szerencsére nem tudnak engem kijátszani. Viszont esős időbe álltak be, nem hiszem el hogy ilyenkor is baszogatni kell a robogóst aki lefagy a motorról és kénytelen visszafordulni és hatalmas kerülőt tenni. Aki arra jár, hogy van ezzel?

Értem hogy a gyalogosokat, bringásokat zavarhatja az hogy arra mennek motorral, de nekünk semmi kedvünk nincs naponta öngyilkos jelöltet játszani és az árpád hídon átmenni, mert rendszeres ott a baleset és sok a hülye.


De ha ez ekkora problémát jelent az ORFK-nak meg mindenkinek akkor szerintem ideális lenne ha a két oldalt átépítenék, jobb oldalt (budai oldalról) mennének a gyalogosok és a bringások, feljárót is át kell építeni, és akkor mehetnének bal oldalt békében a motorosok.



#motor #Újpesti vasúti híd #Északi összekötő híd #Összekötő híd #Összekötő híd motoros
ma 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha az Árpád hídon lefosod a bokádat, akkor talán nem kéne motorozni. Ülj vissza a biciklire és akkor átmehetsz a hídon szabályosan.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted az normális, ha mindenki lefossa a bokáját? Még talán az is aki a bringaúton megy az árpád hídon mert ott elütöttek valakit úgy hogy leszakadtak a lábai és elhunyt?
ma 15:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Eygébként néha napján megyek az árpád hídon, de nem gyakori. A többi hídon normálisan el tudok közlekedni.
ma 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

A Megyeri híd és az Északi vasúti összekötő is, sőt az Árpád híd is úgy van elkészítve, hogy az északi járda a bringásoké, a déli a gyalogosoké. (Csak a gyalogosok lesza.rják és a bringások járdáját használják.)

És ahol van úttest az a motorosoké. Ahol nincs, az meg a vonaté.


Jól van ez így.

ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz.
ma 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!