Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Készpénzt, vagy ezt az autót...

Készpénzt, vagy ezt az autót válasszam?

Figyelt kérdés

A nagybátyám (anyukám testvére) meghalt, és anyukám az egyetlen vérszerinti rokona aki örökölt utána.

5 millió forintot adnak nekünk (a gyerekeiknek) viszont az örökség részét képzi egy 2008-as Audi A6 3.0 TDI V6, 300 ezer km futással (Budapest-Bécs távon használva 80%-ban)

Nagybátyám az első tulaja, újkora óta magyar autó, márkaszervízbe volt hordva, folyamatosan vezetett szervízkönyv.

Ő az igazi gondos gazda, pénzt nem sajnálva a legkisebb koppanásra, nyikorgásra vitte javíttatni mert fontos volt neki hogy megbízható legyen.

2 millió forintra lett értékelve, teljes gyári S-line kívül belül, bőr belső,automata stb...


Én épp autót szeretnék vásárolni, bár nem ilyeneket nézegettem, de kicsit alul van értékelve a 2 millióval (nem sokkal, 2.5-3 millió körül mennek ahogy néztem)

Ilyen szempontból jobban járnék mert ha el is adom akkor kicsit többet kapnék.

Senkinek nem kell, a döntés az enyém, hogy 5m kp, vagy a kocsi és 3m kp.

A szüleim is eladják ha nem kérem.


Vezettem már, nagyon csábító, nekem ennél régebbi Opelem van most.

Azért hülye sem vagyok, és nem akarok rálocsolni egy ilyen autóra évente 1-2 milliót, persze nem tudom mi a pontos fenntartási költsége, de tudom hogy nem egyezeik meg az Opelemével.

Csak így ismert előélettel, relatíve fiatal is vagyok, kicsit csábít a lerúgott prémium érzés, de az agyam tilatkozik, a szívem akarja.


Eredetileg 2014-15 körüli Skoda Octaviat vettem volna az Opel helyett. (ill ez még nincs is kizárva)


ma 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen autó és 3M kp nem is kérdés. Annyiért nem kapsz hasonló állapotú autót.
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!